reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
To moze i ja powoli sie przywitam… za mna jedna procedura ivf - wynik to cb i poronienie i jeden transfer nieudany.. aktualnie totalnie z zaskoczenia ciaza naturalna;)
W miedzyczasie stresy bo nie bylo zarodka 6+4, potem po dwoch dniach u innego ginekologa pojawil sie maly zarodek 1mm, a potem kolejna wizyta w 8t i zarodek 4mm z bijacym sercem.. wg usg ciaza 2 tygodnie mlodsza niz z OM.. cykle nieregularne 25-35 tak srednio, chociaz czasami zdarzaly sie dluzsze… noo i tak siedze i czekam na kolejna wizyte 21.10 i probuje byc dobrej mysli ;)
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊✊✊
 
To moze i ja powoli sie przywitam… za mna jedna procedura ivf - wynik to cb i poronienie i jeden transfer nieudany.. aktualnie totalnie z zaskoczenia ciaza naturalna;)
W miedzyczasie stresy bo nie bylo zarodka 6+4, potem po dwoch dniach u innego ginekologa pojawil sie maly zarodek 1mm, a potem kolejna wizyta w 8t i zarodek 4mm z bijacym sercem.. wg usg ciaza 2 tygodnie mlodsza niz z OM.. cykle nieregularne 25-35 tak srednio, chociaz czasami zdarzaly sie dluzsze… noo i tak siedze i czekam na kolejna wizyte 21.10 i probuje byc dobrej mysli ;)
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊✊✊
Gratulacje. To teraz który tc wg usg wychodzi?
 
Cześć dziewczyny ☺️
Pisalyscie o tym że nie potraficie cieszyć się z ciąży to ja natomiast mam w drugą stronę panicznie boje się porodu choć do niego jeszcze długa droga, a to dlatego że czeka mnie 3 CC, wogle mam dziwne myśli o których jak mówię mężowi, mówi że jestem niepoważna, nie chce nawet o tym słuchać...

Jeśli chodzi o wątek zamknięty to jestem jak najbardziej za 😉
 
U nas krtan to na poziomie dziennym... zawsze spimy przy oknie rozszczelnionym, mokry recznik w okolicy glowy, dziecko cieplej ubrane i inhalacje do oporu.

Daj znac jak synek.




Duzo cytrynki pij. Nie daj sie! I jak sie boisz to nawet w maseczce kolo malutkiej chodz.
ojacie to współczuję 🙊 a można się przyzwyczaić czy ciągle człowiek w stresie ? Nasza noc minęła całkiem spokojnie, cała noc otwarte okno, ale czuwaliśmy na zmianę ja, niemąż i moja mama. Wczoraj dostal jedna inhalacje ze sterydu, dzis będą dwie to mam nadzieję że już będzie lepiej.
 
Gratulacje. To teraz który tc wg usg wychodzi?
7+2 jesli dobrze policzylam:)
Ale boje sie bo moja historia srednio napawa optymizmem.. z objawow mam nudnosci i czasami 1-2x dziennie wymioty, powiekszone i bolesne piersi, czasami bol w podbrzuszu… ale jak mialam poronienie to objawy tez byly, takze jakos tak sie ciesze, ale troche sie boje…
 
Jak będę się dobrze czuć, to mogę być moderatorem, ale na razie, to mi się nic nie chce ogarniać 😅

W ogóle, jutro mam wizytę na 10:40 i się dowiem czy jest serduszko. Stres!
ja mam jutro na 15.20 😊 serducho mialam 2 tyg temu, także mam nadzieję że nadal bije i ma się dobrze ❤
 
reklama
Ja to już bym chciała, żeby to dziecko było na świecie bo ja poprzednie ciąże zniosłam bardzo źle. Bardzo dużo niefajnych rzeczy się działo. Skracanie szyjki, pessar, przedwczesne pęknięcie pęcherza płodowego, sączenie się wód, wiecznie bakterie w posiewach, leżenie w szpitalu tygodniami (bez kontaktu z najbliższymi bo przez covid nie było takiej możliwości).. Ciąże wspominam okropnie, przyspawana do łóżka czy to w domu czy w szpitalu, zero życia.. Dlatego jak dla mnie mógłby już być maj i problem z głowy..
ojacie ! To rzeczywiście same przeboje 😔 życzę Ci aby ta ciaza była dla ciebie łaskawsza 😘
 
Do góry