reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Wydaje mi się ze piersi to nie powód do zmartwień, mnie np dzisiaj tez prawie ze nie bola, a czasem to nie mogę ich dotknąć.. a poza tym to niby po 1 trymestrze w większości przypadków bolesność piersi mija, może u cb minął wcześniej 🤷🏻‍♀️😁 kiedy masz wizytę ?
Ja mam zaplanowane usg piersi po pierwszym trymestrze właśnie po to, żeby nie były tak tkliwe i/lub bolące podczas badania. Ale zdarza się, są już dni kiedy nie bolą.
@Roxana1889 mi "oklaply" z tydzien temu przed wizytą u lekarza (na wizycie bylo wszystko ok z Dzidziusiem).

Ps załóżmy już ten wątek priv... jakoś dziwnie się czuje pisząc na ogólnodostępnym forum o oklapłych piersiach 😂 🙈
 
reklama
Wydaje mi się ze piersi to nie powód do zmartwień, mnie np dzisiaj tez prawie ze nie bola, a czasem to nie mogę ich dotknąć.. a poza tym to niby po 1 trymestrze w większości przypadków bolesność piersi mija, może u cb minął wcześniej 🤷🏻‍♀️😁 kiedy masz wizytę ?
Wizyta 14.10 bedzie juz 9+4, ostatnia ciąże straciłam wlasnie mniej wiecej w tym czasie z tad chyba ten stres każda drobnostka….
 
Mi przeszły praktycznie wszystkie objawy ciążowe, poza brakiem apetytu. Niby lepiej bo od soboty nie mam żadnych plamień ale jakoś się martwię 😔😞
To jest to, że niby nie chce się mieć dolegliwości, ale jak mijają, to myśli takie, czy aby wszystko ok?

Ach, oby wszystko było ok u każdej z nas, żebyśmy cieszyły się rosnącymi brzuszkami i kopniakami 😊
 
w Polsce, chodzę do Luxmedu. Czy ja wiem czy malutko ? Dla mnie było wystarczająco. Zawsze mogę iść dodatkowo na usg jeśli coś mnie niepokoi :)
Jak dla Ciebie było okej no to super, to najwazniejsze :) Ja po prostu usg mam w sumie co 3 tyg, czasem częściej, a i tak nie mogę usiedziec w spokoju od wizyty do wizyty 🤪 Ale to już chyba mój charakter panikary 🤪
 
Wydaje mi się ze piersi to nie powód do zmartwień, mnie np dzisiaj tez prawie ze nie bola, a czasem to nie mogę ich dotknąć.. a poza tym to niby po 1 trymestrze w większości przypadków bolesność piersi mija, może u cb minął wcześniej 🤷🏻‍♀️😁 kiedy masz wizytę ?
Ja w tej ciąży wgl nie odczuwam piersi, nic a nic. Może to przez to, że jeszcze troszkę karmie córcię. W poprzedniej za to bardzo odczuwałam ich bolesność w 1 trymestrze, sporo też mi wtedy urosly
 
może tak, chociaż pierwsza ciąże prowadziłam u innego lekarza i tez nie miałam 😔

A usg prenatalne tez będzie robił lekarz prowadzący czy wystawił Ci skierowanie do innego ?
kocham syrop z cebuli 🙈🙈🙈
A w lux med chyba nie robią takiego pełnego usg prenatalnego z pappa? Z tego co się kiedyś dowiedziałam. Ja właśnie dlatego robię dodatkowo prywatnie, a w lux med tylko usg.
 
reklama
Do góry