reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

U mnie energii zero. W pracy siedzę i robię swoje i czekam na wyjście;) w przyszłym tygodniu po wizycie powiem oficjalnie w pracy. Chciałam popracować dłużej, ale nie mam siły. W nocy nie śpię, wstaję do małej, w dzień nie mam kiedy odespać. Jest poniedziałek a ja już marzę o piątku. Do tego dziwny smak w ustach, brak apetytu i ogólnie jakoś wszystko jest ble..
oj jak ja to rozumiem
 
reklama
Trochę mi głupio ale o coś zapytam. To moja trzecia ciąża, ostatnia w 2015r, ale nie pamiętam bym tak miała. Mianowicie, przed wymiotami gdy już jestem nad muszlą strasznie prukam. Czy ktoś też tak miał? Nie wiem o co z tym chodzi...
 
Trochę mi głupio ale o coś zapytam. To moja trzecia ciąża, ostatnia w 2015r, ale nie pamiętam bym tak miała. Mianowicie, przed wymiotami gdy już jestem nad muszlą strasznie prukam. Czy ktoś też tak miał? Nie wiem o co z tym chodzi...
Hmm że odbija ci się ? Raczej normalne choć ja w ciąży nie wymiotowałam nigdy 🤷
No ale na logikę jest to raczej normalna sprawa
 
Trochę mi głupio ale o coś zapytam. To moja trzecia ciąża, ostatnia w 2015r, ale nie pamiętam bym tak miała. Mianowicie, przed wymiotami gdy już jestem nad muszlą strasznie prukam. Czy ktoś też tak miał? Nie wiem o co z tym chodzi...
Brzuch Ci się napina, więc gazy są normalne. Jeżeli o to chodzi, chyba że źle zrozumiałam 😅
 
Hmm że odbija ci się ? Raczej normalne choć ja w ciąży nie wymiotowałam nigdy 🤷
No ale na logikę jest to raczej normalna sprawa

Nie, nie chodzi o to, że mi się odbija 🤣 tylko, że przed tym jak wymiotuję to mam straszne gazy(prukam)🤣

Brzuch Ci się napina, więc gazy są normalne. Jeżeli o to chodzi, chyba że źle zrozumiałam 😅


Niby normalne, ale w poprzednich ciążach tak nie miałam i już sobie wkręcam, że coś jest nie tak🫣
 
Bo chyba trzeba mieć założona kartę ciąży do 10 tyg 🤔 tak mi się coś wydaje
Karta może być założona później byleby ciąża była potwierdzona do 10 tyg. Sama nie mam jeszcze karty ciąży a byłam ostatnio na wizycie i było 9+0 a pierwsza wizytę miałam w 5+3. Maja to w systemie wiec przy zakładaniu po prosty wpiszą datę pierwszej wizyty. Piza tym tak jak dziewczyny pisały do becikowego potrzebne jest zaświadczenie z data pierwszej wizyty ;)

Mnie rownież mdłości nie opuszczają. Cały dzień czuje kamień na żołądku.
Dzisiaj byłam na badaniach krwi na 10 dopiero i musiałam być naczczo bo miałam glukoze z krwi a to potęgowało jeszcze bardziej mdłości.
 
reklama
Do góry