reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja dzisiaj na wizycie zobaczyłam serduszko, z USG 6t5, z OM 7t0, więc dzidzia OK, ale lekarz był załamany moją szyjką. Na USG nie mógł jej złapać, w badaniu mu wyszło 2 cm. Trochę się przestraszyłam. W poprzednich ciążach mi się wcześnie skracała, ale w pierwszym trymestrze było jeszcze OK. Mam brać Duphaston i magnez. Miałyście też problemy z szyjką na początku? Mi już lekarz powiedział, że w połowie ciąży dadzą hormony na płuca żeby zabezpieczyć w razie wcześniejszego porodu. Zastanawiam się czy ten lekarz tak panikuje czy te 2 cm to faktycznie taki zły wynik?
 
reklama
Ja dzisiaj na wizycie zobaczyłam serduszko, z USG 6t5, z OM 7t0, więc dzidzia OK, ale lekarz był załamany moją szyjką. Na USG nie mógł jej złapać, w badaniu mu wyszło 2 cm. Trochę się przestraszyłam. W poprzednich ciążach mi się wcześnie skracała, ale w pierwszym trymestrze było jeszcze OK. Mam brać Duphaston i magnez. Miałyście też problemy z szyjką na początku? Mi już lekarz powiedział, że w połowie ciąży dadzą hormony na płuca żeby zabezpieczyć w razie wcześniejszego porodu. Zastanawiam się czy ten lekarz tak panikuje czy te 2 cm to faktycznie taki zły wynik?
Gratulacje ❤️
 
Bo miałam inne konto, po latach jak chcialam przy drugiej ciąży się zalogować, to już niestety nie pamiętałam ani nicku ani hasła 🙃 wtedy to była moja pierwsza ciąża - Staś :)
Chyba pamiętam cię :) on był duży i miał ciemne oczy ?
To nie wiedziałam że masz drugie dziecko :) jak ma na imię ?
U mnie historia była przedziwna bo ja zaszłam w ciążę w Stanach bardzo jej nie chciałam i nawet urodzenie dziecka nie nie polepszyło sytuacji, dopiero z czasem pokochałam drugie dziecko. A teraz mi się przewartosciowalo i świadomie chce trzecie

Fajnie będzie mieć tu kogoś znajomego :)
 
U mnie dzisiejszy dzień od rana do bani. Po zwleczeniu się z łóżka, jakos słabo mi było, jakby duszności. W pracy też słaby dzień. Brak energii i sił. Po powrocie do domu lekki ból brzucha i ból w lewym boku.
No i jak to ostatnio popołudniu męczą mnie wymioty. Zapachy powodują wyścig do łazienki 🤢
Ogólnie od pierwszego września kiedy się ważyłam schudłam 4 kg.
 
Do dziewczyn które mieszkają za granicą:
Planujecie jakieś usg w PL jak będziecie np na urlopie czy na święta?

Pytam pod kątem rejestru ciąż który wczoraj wszedł w życie.. nie chciałabym przez jedno usg być do niego wpisana 😁 coś wiecie na ten temat?
 
reklama
Dziewczyny, jak samopoczucie? Ja niestety okropne. Nie mam w ogóle siły, dziś na dzień dobry wymioty. Robiłam synkowi naleśniki to ledwo dosmażyłam.
U mnie energii zero. W pracy siedzę i robię swoje i czekam na wyjście;) w przyszłym tygodniu po wizycie powiem oficjalnie w pracy. Chciałam popracować dłużej, ale nie mam siły. W nocy nie śpię, wstaję do małej, w dzień nie mam kiedy odespać. Jest poniedziałek a ja już marzę o piątku. Do tego dziwny smak w ustach, brak apetytu i ogólnie jakoś wszystko jest ble..
 
Do góry