reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
U mnie pierwsze zachcianki jedzeniowe i lekkie mdłości. Mam nadzieję że się nie rozkręcą. Zaczynają mnie też denerwować zapachy. Ogólnie czuje się taka do niczego. Najchętniej bym przespała ten czas ale przy biegającym maluchu się nie da :( odliczam dni do wizyty:)
Ja mam 15 miesięcznego brzdąca, nie ma lekko 🤯
 
Cześć, ja tak myślę,że chyba będę się z Wami żegnać. Jak wszystko szybko i niespodziewanie przyszło tak chyba i odeszło. Byłam w piątek na wizycie. W prawdzie u innego gina bo na NFZ a tydzień temu prywatnie. Pęcherzyka nie zmierzył... Zarodek niby był ale bardzo malutki... Ciężko mi powiedzieć ile miał? 0.5 i teraz mm? Czy cm? Zdjęcia nie dostałam. Zerknelam tylko,że niby wiek z USG 6+1.... Według mojej apki już skorygowany powinien być 6+4... Ale nie o to chodzi. Powiedział,że nie widzi akcji serca :/ i tak myślę,że chyba jednak ta ciąża się zatrzymała i już nic z tego nie będzie. We wtorek umówiłam się jeszcze raz do gina (teraz tej prywatnie) i zobaczymy... Ale cudów nie oczekuje .... Może mi w ogóle któraś pomoże policzyć ewentualny wiek? Okres był 2.08.... więc niby wychodziło by 7+.... A stosunek jeden jedyny był 22.08.... więc patrząc na to mi wychodzi 6+5.... Czy to by się zgadzało? A na tym USG niby 6+1.... Raczej taki rozjazd chyba nie wróży za dobrze.... :(
Poczekaj na USG prywatnie. Zależy od sprzętu jakim byłaś badana
 
Dziewczyny chciałam się przywitać. 19 września na usg widzieiśmy zarodek i serduszko 😍 termin mamy na 12 maja. Od czasu do czasu pobolewa mnie lekko dół brzucha oraz zobqczyłam na papierze delikatne plamienie koloru kawa z mlekiem i zaczynam panikować czy wszystko ok 😞 ogólnoe oprócz lekko nabrzmiałych piersi i braku apetytu zero objawów…zaczynam sie straszcznie martwić
 
Dziewczyny chciałam się przywitać. 19 września na usg widzieiśmy zarodek i serduszko 😍 termin mamy na 12 maja. Od czasu do czasu pobolewa mnie lekko dół brzucha oraz zobqczyłam na papierze delikatne plamienie koloru kawa z mlekiem i zaczynam panikować czy wszystko ok 😞 ogólnoe oprócz lekko nabrzmiałych piersi i braku apetytu zero objawów…zaczynam sie straszcznie martwić
Mnie też ciągle boli brzuch ale ja jestem świeżo po teście
 
reklama
Mnie też wychodzi na 30 maja 🙈

Co do boli brzucha, ja też mam takie jakby okresowe, szczególnie po długim staniu (pracuje w sklepie) a tak to żadnych objawów więcej
Ja jeszcze ciagne zaległe urlopy po poprzedniej ciąży i macierzyńskim. Jeszcze mam tydzień wolnego. Mam nadzieję że nie będę wogóle musiała wracać do pracy..
 
Do góry