reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

A czy wy zauważyłyście jakieś zmiany u siebie w organizmie typu szybciej przetłuszczające się wlosy albo wypadanie?
Ja miałam włosy silne. Prsy myciu czasem wyleciały 2 moze 3 a a teraz mi lecą na potęgę. 😞 Do tego trądzik na brodzie. Nie moge sie tego pozbyc. I to nie pojedyncza krostka tylko całe placki ,serie po kilka..
Miałam zawsze paznokcie jak papier. Nie było możliwości zapuszczenia ich nawet na pół centymetra a teraz są twarde i długie, w ogóle się nie łamią!
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o tych testach? Ta ‚druga kreseczka’ wyszła 1-3 min po pierwszej. Jestem 4 dni przed @. Jeden z dziś drugi z wczoraj
 

Załączniki

  • 534E48BE-2CE3-4B3F-80C5-7C01970A7274.jpeg
    534E48BE-2CE3-4B3F-80C5-7C01970A7274.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 95
  • B46CA91A-E912-4931-94CB-7F9E981830B2.jpeg
    B46CA91A-E912-4931-94CB-7F9E981830B2.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 90
A czy wy zauważyłyście jakieś zmiany u siebie w organizmie typu szybciej przetłuszczające się wlosy albo wypadanie?
Ja miałam włosy silne. Prsy myciu czasem wyleciały 2 moze 3 a a teraz mi lecą na potęgę. 😞 Do tego trądzik na brodzie. Nie moge sie tego pozbyc. I to nie pojedyncza krostka tylko całe placki ,serie po kilka..
Miałam zawsze paznokcie jak papier. Nie było możliwości zapuszczenia ich nawet na pół centymetra a teraz są twarde i długie, w ogóle się nie łamią!
ja mam bardzo sucha skore, a tak to nic. Trądzik miałam zawsze wiec tutaj nie zauważyłam zmian, włosy wypadają dalej jak wypadały. 😂
 
Dziewczyny a z jakiej części Polski jesteście? Jest tu ktoś z Podkarpacia tej pięknej stolicy Polski tak niedocenianej i wyśmiewanej ze względu na rząd 😭😁
ja Warszawa, od listopada okolice Warszawy 🤪
Ja już po wizycie- 7t4d, mały 1,2 cm, serduszko bije i wszystko ok ❤️ termin porodu 4-5maja :)
gratulacje 🥰


@patipatkq92 jak u Ciebie? Dawaj znać !
Ja mogę jeść pomidory w każdej postaci. Lazania. Bolognese. Do wszystkiego pomidory. Pomidory ze śmietaną i cebulą... kanapki s czymkolwiek pomidorem. Plasterki oczywiście grubości koło cm 🤣🤣 sok pomidorowy.I śledzie w sosie koperkowym. W ogóle na ostre i kwasne mam ochotę. Czekolada mnie odrzuca choć normalnie lubię. Lubiłam 🤪
u mnie hektolitry pomidorowej idą 😂
 
A czy wy zauważyłyście jakieś zmiany u siebie w organizmie typu szybciej przetłuszczające się wlosy albo wypadanie?
Ja miałam włosy silne. Prsy myciu czasem wyleciały 2 moze 3 a a teraz mi lecą na potęgę. 😞 Do tego trądzik na brodzie. Nie moge sie tego pozbyc. I to nie pojedyncza krostka tylko całe placki ,serie po kilka..
Miałam zawsze paznokcie jak papier. Nie było możliwości zapuszczenia ich nawet na pół centymetra a teraz są twarde i długie, w ogóle się nie łamią!
Ja w poprzedniej ciąży ogólnie wyglądałam lepiej 🤪 Chociaż niby na dziewczynkę brzydziej się wygląda, ale no jak widać, głupie przesady 😂
Ale ten okres rozkwitu to u mnie zaczyna się ok 2 trymestru, w 1 wyglądam zawsze jakbym miała zaraz paść... Blada, słaba
 
reklama
Do góry