reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ale chyba lekarz daje to w liście badań, tak mi się kojarzy z pierwszej ciąży ?
Nie wiem, nie mieszkam w PL. Ja tego typu badania miałam zrobione już przed ciążą wiec suplementuje tylko to co wspomniałam ale będę robić za tydzień badania to zobaczymy czy coś dołożymy.
Dziewczyny z Mdłościami! Wchodzi wam coś do jedzenia co nie wychodzi i nawet dobrze siedzi w brzusiu ? 😆 u mnie jabłka pomidory i uwaga - Burger king, a dokładnie to jeden Burger… jak już jestem mega głodna to aż wstyd się przyznać ale mąż pędzi po tego burgera bo jest mu mnie szkoda, nie jem oczywiście codziennie, ale już pare razy zjadłam, zawsze mam wyrzuty sumienia ze karmie moje dzidzi takim świństwem,.. ale No czasem nie dość ze mdli to dodatkowo z głodu,,. 🫣 kto mnie pocieszy ? 🥲😂
Mi ogólnie mało co wchodzi - jabłka i gruszki, czasem jakieś smoothie i pizza 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Nie wiem, nie mieszkam w PL. Ja tego typu badania miałam zrobione już przed ciążą wiec suplementuje tylko to co wspomniałam ale będę robić za tydzień badania to zobaczymy czy coś dołożymy.

Mi ogólnie mało co wchodzi - jabłka i gruszki, czasem jakieś smoothie i pizza 🤷🏽‍♀️
tak jak u mnie, owoce i fast food 🤣
 
Ostatnio też były tosty przez jeden dzień 😁 albo chleb z masłem 😁 zalezy ale ogólnie slabo ... bardzo slabo ...
ja tez już czekam aż się to skończy… teraz jeszcze biorę magnez dwa razy dziennie, przez co i góra i dwójka mnie meczy, muszę zadzwonić do gina czy nie zmniejszyć dawki magnezu 😐🥲
 
Ja bym jadła tylko ziemniaki w każdej postaci i mizerię 😅 za to jak tylko czuje zapach drobiu jakiegokolwiek to mam straszne mdłości
 
Poza tym od 3 dni plamie na bardzo jasno różowo, nie widze krwi to taki baaardzo jasno rozowy śluz i to przeważnie po toalecie, lekarz dopiero w sobote, chyba oszaleje do tego czasu
 
reklama
ja tez już czekam aż się to skończy… teraz jeszcze biorę magnez dwa razy dziennie, przez co i góra i dwójka mnie meczy, muszę zadzwonić do gina czy nie zmniejszyć dawki magnezu 😐🥲
Magnez bierzesz na brzuch ? Ja tez biorę magnez 2x dziennie ale czasem wieczorem nie jestem w stanie połknąć tabletki 😔
 
Do góry