reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

O matko, dzięki dziewczyny za szybkie odpowiedz. Jednocześnie radosc i przerażenie. Aczkolwiek nadal jestem ostrożna i nie pozwalam sobie jwszcze w głowie na szczęście. Bo mam wrażenie ze może jeszcze za szybko, ze nie było terminu miesiączki albo ze testy złe, bo robiłam z tej samej firmy i może tak po prostu maja.
Byłam dziś na becie, wieczorem będzie wiadomo🙈
Czekamy na wiadomość. Ale takie kreski to zero wątpliwości ;)
 
reklama
Wy o prenatalnych, a ja czekam dopiero na 1 wizytę 😅 Pewnie już dalej to pójdzie z górki, z wizytami, jak zawsze w sumie, więc się nie martwię o to ;)
Ja na razie wcinam, co mi popadnie, ale maaaam taka ochotę na pieczeń rzymska z kminkiem na chleb, no codziennie bym ja jadła 🤣
 
Wy o prenatalnych, a ja czekam dopiero na 1 wizytę 😅 Pewnie już dalej to pójdzie z górki, z wizytami, jak zawsze w sumie, więc się nie martwię o to ;)
Ja na razie wcinam, co mi popadnie, ale maaaam taka ochotę na pieczeń rzymska z kminkiem na chleb, no codziennie bym ja jadła 🤣
U mnie w pierwszej ciąży w 1 trymestrze i obecnie króluje rosół. Jak tylko mogę ro wszędzie go zamawiam :) Gotuje często i jeżdże tam gdzie inni ugotowali :D Jakbym mogła to cały gar bym znadła.
 
Hejka
Dołączam do majowych mamuś :) jestem po 2 usg, aktualnie 8tc+1 więc termin na 1 maja 🤗
Pierwsza ciąża 🍀
Dobrze wiedzieć ! Jestem na podobnym etapie 8t3d ale ciąża młodsza o jakies 2-3 dni to może też jedna mi wyjdzie na maja :D tak bym chciała. Sama jestem z 13 maja, córkę urodziłam 14 maja i z chęcia jeszcze jednego majowego przyjme :)
 
Absolutnie nie bede robic. W pierwszej ciąży zeobilam i przez moj wiek (wtedy 29 lat) i lekarza ze starym sprzętem który wyliczył przeziernosx na jakieś podwyższone normy to wyliczyli mi 1:104 ZD. Poszlam do innej specjalistki i powiedziała że nie ma tutaj nic a nic poza norma. Najadlam się strachu. Potem wyszły normalne. Ale to tylko statystyka.
A będziecie robić test pappa z krwi do tych 1 badań prenatalnych (wg FMF)?
 
reklama
Cześć, Dziewczyny. Jestem po wizycie i mamy serduszko 😊❤️.
IMG_20220920_132620.jpg
 
Do góry