reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej powodzenia na wizytach!

Ja mam w piątek diabetologa, a gina we wtorek.
Nie mogę się doczekać 🙈 mam nadzieję że potwierdzi dziewczynkę.

Wybrałam się dziś na spacer, bo starszy siedzi ze mną w domu i wścieka się, oszaleję jeszcze tydzień do zabiegu 🙈
W każdym razie skurcze mam co chwilę jak chodzę... Zastanawiam się czy wracać do pracy zdalnej... Boję się że dostanę skurczy z nerwów i popracuję dwa dni i tyle...
Ale perspektywa pół roku nic nierobienia mnie przeraża 😅

Co z tym forum zamkniętym? Próbowałam jeszcze i nie działa...
 
Cześć wszystkim mamusiom :) postanowiłam w końcu do was dołączyć, ja dzisiaj 11+6.
Ogólnie czuje się dobrze z wyjątkiem pobolewania brzucha i czasami bólu w krzyżu, ale jak trochę poleże to przechodzi. Prenatalne mam za półtora tygodnia, już ledwo wytrzymuje, siedze jak na szpilkach😅 widziałam, że niektóre z was robiły nifty lub czekają na pobranie, możecie powiedzieć coś więcej, jak to wyglada? I czy ustalałyście to z lekarzami czy to wasza własna decyzja?
 
Hello :) ja po wczorajszej wizycie zaczęłam jakoś pozytywnie myśleć. Z USG 11+2. Maluch 4 cm, fikał koziołki i wyglądał już jak mały człowiek! 🥺 Szok.
Wszystko z szyjką ok

W pt Nifty, a za 2 tyg prenatalne :))

Ja nadal biorę luteinę 100 i pewnie będę brała do końca ciazy ze względu na ryzyko porodu przedwczesnego.
W posiewie wyszła mi infekcja, więc po leczeniu Pimafucinem mam brać Lactovaginal dopochwowo
W ogóle jej nie czuje, jak zwykle. 🙄 Pewnie będę miała wymazy na każdej wizycie.
Ja wczoraj się dowiedziałam ze w ciąży (i chyba ogólnie tez ) powinno się pobierać mocz oprócz wiadomo podmycia się, powinno się włożyć tampon na ten czas. Nie wiedziałam o tym aż jestem ciekawa bo często wychodzą mi jakieś bakterie a posiew ujemny. Teraz jak będę robić to z ciekawości tak pobiorę ciekawe czy będzie różnica wyników
 
Hej powodzenia na wizytach!

Ja mam w piątek diabetologa, a gina we wtorek.
Nie mogę się doczekać 🙈 mam nadzieję że potwierdzi dziewczynkę.

Wybrałam się dziś na spacer, bo starszy siedzi ze mną w domu i wścieka się, oszaleję jeszcze tydzień do zabiegu 🙈
W każdym razie skurcze mam co chwilę jak chodzę... Zastanawiam się czy wracać do pracy zdalnej... Boję się że dostanę skurczy z nerwów i popracuję dwa dni i tyle...
Ale perspektywa pół roku nic nierobienia mnie przeraża 😅

Co z tym forum zamkniętym? Próbowałam jeszcze i nie działa...
A próbowałaś wyszukać w lupce ?
Grypy- przeszukaj grupy
Jak tam wpisuje majowe mamy 2022 to tylko ta nasza grupa mi wyskakuje
 
reklama
Mam ten sam detektor😋 możesz podłączyć go do tel? U mnie słychać super używam go od 10tc ..zdarza się że szukam dłużej bo dzidzia jest jakby "w oddali", albo wierci się strasznie i ciągle coś stuka i puka
Właśnie jak podłączam to wogole nic nie słyszę nie wiem chyba źle szukam i zaś tylko nie potrzebnie się stresuje
 
Do góry