reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Właśnie jak podłączam to wogole nic nie słyszę nie wiem chyba źle szukam i zaś tylko nie potrzebnie się stresuje
Nie denerwuj się ♥️ masz nowy czy używany? U mnie ostatnio coś z baterią było i też nie słyszałam. Nie każdy tymi detektorami znajduje tętno, zależy też gdzie łożysko i dzidzia ..ja mam akurat na przedniej ścianie dlatego może dobrze słychać
 
reklama
Podrzucie zdjęcie jak on wygląda.? Bo widzę że da chyba różne wersje. Na co zwrócić uwagę ? Też się zastanawiam nad kupnem. W pierwszej ciąży nie miałam
Mam ten sam detektor[emoji39] możesz podłączyć go do tel? U mnie słychać super używam go od 10tc ..zdarza się że szukam dłużej bo dzidzia jest jakby "w oddali", albo wierci się strasznie i ciągle coś stuka i puka
 
Ja już po wizycie 🙂🙂 moja Zuzia okazała się synkiem 😊😅 krwiak się zmniejsza. Pani dr mówi żeby zapomnieć że on tam wogóle jest. Niestety nie mam żadnego ładnego zdjecia, tylko takie gdzie macha rączkami 😊 termin wedlug usg na 25.04. Ale liczę że to będzie maj (córkę urodziłam 2 tyg po terminie). I tak mam z om na 1 maja. Pozdrawiamy 😚
 

Załączniki

  • 20211103_135942.jpg
    20211103_135942.jpg
    927,4 KB · Wyświetleń: 87
Cześć wszystkim mamusiom :) postanowiłam w końcu do was dołączyć, ja dzisiaj 11+6.
Ogólnie czuje się dobrze z wyjątkiem pobolewania brzucha i czasami bólu w krzyżu, ale jak trochę poleże to przechodzi. Prenatalne mam za półtora tygodnia, już ledwo wytrzymuje, siedze jak na szpilkach[emoji28] widziałam, że niektóre z was robiły nifty lub czekają na pobranie, możecie powiedzieć coś więcej, jak to wyglada? I czy ustalałyście to z lekarzami czy to wasza własna decyzja?
Ja miałam dzisiaj nifty. Wybrałam klinikę z która ma nifty w ofercie. Umówiłam się na godzinę. Wypełniłam trochę formularzy i pobrali mi krew tak jak normalnie :) lekarzowi mówiłam że chce robić powiedział, że super i tyle :)

Ja w ogóle jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ze tak dużo dziewczyn majowkowych robi nifty :) w ciąży z córką w 2018 nie robiła żadna dziewczyna z forum. Z poprzedniej ciąży robiło kilka dziewczyn. A tutaj na prawdę dużo :)
 
Ja już po wizycie [emoji846][emoji846] moja Zuzia okazała się synkiem [emoji4][emoji28] krwiak się zmniejsza. Pani dr mówi żeby zapomnieć że on tam wogóle jest. Niestety nie mam żadnego ładnego zdjecia, tylko takie gdzie macha rączkami [emoji4] termin wedlug usg na 25.04. Ale liczę że to będzie maj (córkę urodziłam 2 tyg po terminie). I tak mam z om na 1 maja. Pozdrawiamy [emoji9]
[emoji1787][emoji1787] gratulacje [emoji16]
To określanie płci tak wcześnie słyszałam że ma 50% skuteczności [emoji12]
 
Ja miałam dzisiaj nifty. Wybrałam klinikę z która ma nifty w ofercie. Umówiłam się na godzinę. Wypełniłam trochę formularzy i pobrali mi krew tak jak normalnie :) lekarzowi mówiłam że chce robić powiedział, że super i tyle :)

Ja w ogóle jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ze tak dużo dziewczyn majowkowych robi nifty :) w ciąży z córką w 2018 nie robiła żadna dziewczyna z forum. Z poprzedniej ciąży robiło kilka dziewczyn. A tutaj na prawdę dużo :)
Ja w piątek mam USG i pobranie nifty... w pierwszej ciąży też nie robiłam, bo nie widziałam potrzeby...
A teraz już nie mogę się doczekać...

Na USG niestety znowu sama bo partner pracuje :( ale będzie na genetycznym 18.11...
 
reklama
Do góry