reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Też chciałam kupić ale potem jednak zrezygnowałam. Czytałam że we wczesnych tygodniach ciężko wychwycić tętno a już niedługo będzie czuć ruchy dziecka więc w sumie uznałam że nie będę kupowała jednak 😊
Właśnie ja jestem straszną panikara.. a mój lekarz nie na każdej wizycie robi usg. 🙂jeszcze się nie zdecydowałam..Ale pamiętam jak w ciąży z córką, jak się nie ruszała to się denerwowałam. Więc może się ten detektor przyda 😉
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 w końcu i Ja mogę dołączyć. Jestem już po prenatalnych i wszystko jest ok😊 ostatnie 2 ciążę poronione w 8 i 10 tyg. Ostatnia w dniu Matki😔 teraz jestem w 13+5 według USG a z OM 14+4 i mam nadzieję że już wszystko będzie dobrze😊
Trzymam kciuki za Twojego maluszka! Pewnie jest bardzo silnym dzieckiem 🥰
 
Wlasnie nie mam policzone w MoM tylku IU.
Wartość 87iu
Dla 11 tygodnia norna 16-120iu/L
Pappa2,18iu/L
Poczekaj na interpretacje lekarza. Te wyniki nic nie mówią bo lekarza wpisuje je do programu który wylicza ryzyko na podstawie wieku wywiadu itp dlatego u jednego będzie wieksze a u innego mniejsze ryzyko przy takim samym wyniku
 
Poczekaj na interpretacje lekarza. Te wyniki nic nie mówią bo lekarza wpisuje je do programu który wylicza ryzyko na podstawie wieku wywiadu itp dlatego u jednego będzie wieksze a u innego mniejsze ryzyko przy takim samym wyniku
Kochana ja to wszystko wiem, ale oczywiście moj glupi mozg każe mi się martwić 😆
No nic, idę przewietrzyć umysł na spacerze z córką. Pozniej dokończę zamówiony tort i zacznę piec koleje biszkopty na sobotnie torty. Jak zajmę czymś myśli to nie będę analizować 😆
 
Dziewczyny, czy któraś z Was zmagała się z insulinooporościa ? I otyłością trzewna ? To jest otyłość w granicy poniżej piersi az di można powiedzieć miednicy...
Czyli stan jakby się było w 5mcu ciąży a w rzeczywistości tej ciąży nie ma.

Mam ten problem od kilku lat i nie umiem sobie z tym poradzić. Zanim bylam w ciąży to mi ludzie gratulowali....
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was zmagała się z insulinooporościa ? I otyłością trzewna ? To jest otyłość w granicy poniżej piersi az di można powiedzieć miednicy...
Czyli stan jakby się było w 5mcu ciąży a w rzeczywistości tej ciąży nie ma.

Mam ten problem od kilku lat i nie umiem sobie z tym poradzić. Zanim bylam w ciąży to mi ludzie gratulowali....
A może to wcale nie jest otyłość trzewna ? Może rozejście mięśni prostych brzucha? Chyba ze diagnozowalas się w tym kierunku. Z mojego doświadczenia częste " ciążowe brzuchy " okazywały się rozejściem mm.
 
Do góry