reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

A może to wcale nie jest otyłość trzewna ? Może rozejście mięśni prostych brzucha? Chyba ze diagnozowalas się w tym kierunku. Z mojego doświadczenia częste " ciążowe brzuchy " okazywały

A jak wyglądają badania pod katwm rozejścia się mięśni brzucha? Nigdy tego nie sprawdzałam. Otyłość trzewna to jedyna diagnoza jaka mi stawiano.
 
reklama
A jak wyglądają badania pod katwm rozejścia się mięśni brzucha? Nigdy tego nie sprawdzałam. Otyłość trzewna to jedyna diagnoza jaka mi stawiano.
Trzeba się udać do dobrego fizjoterapeuty, on powienin zbadac. Przy leżeniu widać to podnosząc się robi się taka dziura na środku brzucha. Ja tak mialam w ciąży 😔. Mięśnie nie trzymają robi się szczelina i wywala brzuszek jak ciążowy.
 
Też chciałam kupić ale potem jednak zrezygnowałam. Czytałam że we wczesnych tygodniach ciężko wychwycić tętno a już niedługo będzie czuć ruchy dziecka więc w sumie uznałam że nie będę kupowała jednak 😊
Ja mam detektor i słychać od wczesnych tygodni🙂 i pamiętam jak się denerwowałam w poprzednich ciążach, że nie czuje ruchów 😎 na początku nie czułam ich codziennie a w zaawansowanej znów czułam za rzadko niż powinnam 🤭 więc dla spokojności ..mam😋

Ja w piątek prenatalne 😱 i się stresuje mimo że już miałam jedno USG prenatalne. Na 11 dopiero i na szczęście mąż jedzie ze mną🙂 źle mi przez te mdłości a jadę aż do Gdyni do kliniki

@sunflower21 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🎁🎂 i spełnienia najskrytszych marzeń 😘🙂
 
Hej,
nie wiem czy dobrze trafiłam- w dobry temat, ale może któraś będzie wiedziała :)
Czy po tym USG można określić płeć? Coś widzicie? Lekarz nic nie mówił, a ja bym chciała powoli coś kompletować :)
Z góry dziękuję za odpowiedź

PS. jeśli zły temat to usunę :)
 

Załączniki

  • WhatsApp Image 2021-10-27 at 08.35.49.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-27 at 08.35.49.jpeg
    89,5 KB · Wyświetleń: 77
Hello :) ja po wczorajszej wizycie zaczęłam jakoś pozytywnie myśleć. Z USG 11+2. Maluch 4 cm, fikał koziołki i wyglądał już jak mały człowiek! 🥺 Szok.
Wszystko z szyjką ok

W pt Nifty, a za 2 tyg prenatalne :))

Ja nadal biorę luteinę 100 i pewnie będę brała do końca ciazy ze względu na ryzyko porodu przedwczesnego.
W posiewie wyszła mi infekcja, więc po leczeniu Pimafucinem mam brać Lactovaginal dopochwowo
W ogóle jej nie czuje, jak zwykle. 🙄 Pewnie będę miała wymazy na każdej wizycie.
 
reklama
Do góry