reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Czy macie może problem z tym że Wam słabo ?? ( Takie ciemne mroczki przed oczami). Rozpoczęłam 2 trymestr i liczyłam na powrót na wyższe obroty a teraz zamiast wyższe obroty to czuję się gorzej ;(
Za każdym razem jak zamiast najpierw usiąść na łóżku a potem wstawać, w ogóle gwałtowne ruchy niewskazane w moim przypadku [emoji12]
 
Z tymi cytatami dalej mi nie idzie [emoji849]
Co do podwiązania jajowodów to wg mojej najlepszej wiedzy w Polsce jest nielegalne..

@mamahelenki92 zgadzam się w 100% co do mamyginekolog. Spoko, przekazuje wiedzę w dostępny sposób. Pewnie mnóstwo osób z tego korzysta ale ja jej nie lubię. Ale po prostu przestałam obserwować! Hejt w jakimkolwiek temacie jest dla mnie niezrozumiały..
Ale od mamyginekolog bardziej denerwują mnie jej zagorzale wyznawczynie [emoji28] tam nic nie można napisać poza "jesteś cudowna, wspaniała, najwspanialsza!". Jak napiszesz, że pidżama jest za mała to dostaniesz milion komentarzy że jesteś zawistną i zazdrosną idiotką i zaraz Cię zgłoszą na policję [emoji1787][emoji1787] Dlatego dla mojego komfortu psychicznego omijam stronę szerokim łukiem [emoji6]

Moja młoda znowu chora ... Mieliśmy jechać na weekend do teściowej. Ja chyba sobie zacznę rezerwować wizyty u pediatry co 2 tygodnie na przód. Młoda jest tydzień w przedszkolu, tydzien w domu i tak od początku września [emoji1745]

Miłego weekendu!
 
Czy macie może problem z tym że Wam słabo ?? ( Takie ciemne mroczki przed oczami). Rozpoczęłam 2 trymestr i liczyłam na powrót na wyższe obroty a teraz zamiast wyższe obroty to czuję się gorzej ;(
Ja co prawda jestem dopiero 11 TC ale ciągle mi się robi słabo. A pamięta z poprzedniej ciąży, że a początku 2 trymestru byłam bardzo słaba i ciągle miałam zadyszke. Ze spaceru miałam problem żeby wrócić do domu
 
Z tymi cytatami dalej mi nie idzie [emoji849]
Co do podwiązania jajowodów to wg mojej najlepszej wiedzy w Polsce jest nielegalne..

@mamahelenki92 zgadzam się w 100% co do mamyginekolog. Spoko, przekazuje wiedzę w dostępny sposób. Pewnie mnóstwo osób z tego korzysta ale ja jej nie lubię. Ale po prostu przestałam obserwować! Hejt w jakimkolwiek temacie jest dla mnie niezrozumiały..
Ale od mamyginekolog bardziej denerwują mnie jej zagorzale wyznawczynie [emoji28] tam nic nie można napisać poza "jesteś cudowna, wspaniała, najwspanialsza!". Jak napiszesz, że pidżama jest za mała to dostaniesz milion komentarzy że jesteś zawistną i zazdrosną idiotką i zaraz Cię zgłoszą na policję [emoji1787][emoji1787] Dlatego dla mojego komfortu psychicznego omijam stronę szerokim łukiem [emoji6]

Moja młoda znowu chora ... Mieliśmy jechać na weekend do teściowej. Ja chyba sobie zacznę rezerwować wizyty u pediatry co 2 tygodnie na przód. Młoda jest tydzień w przedszkolu, tydzien w domu i tak od początku września [emoji1745]

Miłego weekendu!
Też słyszałam, że to nielegalne, tzn. podlega pod samookaleczenie i z tego tytułu jest to nielegalne, lekarz też może beknąć - że okalecza... Z drugiej jak są wskazania to nie ma wyjścia 8-)

A co do pediatry, przynajmniej przewidywalnie 😂😅
 
Hej dziewczyny. Ostatnio trochę ucichłam. Co u Was? Macie jeszcze jakieś objawy?
U mnie 13+2 jak mdłości i senność przeszły tak neraz u mnie nowość - zgaga (narazie delikatna ale jednak) i jeszcze szybsze męczenie się . No i budzenie się w nocy. 🤣
Macie jakis sposób żeby znowu zasnąć?

Widac u Was już brzuszki?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ostatnio trochę ucichłam. Co u Was? Macie jeszcze jakieś objawy?
U mnie 13+2 jak mdłości i senność przeszły tak neraz u mnie nowość - zgaga (narazie delikatna ale jednak) i jeszcze szybsze męczenie się . No i budzenie się w nocy. 🤣
Macie jakis sposób żeby znowu zasnąć?

Widac u Was już brzuszki?
U mnie dziś 12t1d i pół dnia męczyły mnie młodości :/ po kanapce z mortadela i majonezem przeszło 😅😅 odnośnie brzuszka to właśnie mąż powiedział że mam dosyć spory i ciekawe czy to moje ciasteczka czy już brzuszek ciążowy 😂🤣😅
 
Do góry