reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja mam duży brzuch, ale ja mam mięśniaki podsurowicówkowe i one dają efekt ciążowego brzucha jak rosną, a mój jeden tak się rozszalał w ciąży, że trochę jakbym trojaczki miała 😬

Ja dzisiaj 10+5 i to mój pierwszy lepszy dzień od początku ciąży. Aż zaczynam rozkminiać czy to ok i czemu czuję się lepiej. Może będą mi się już takie lepsze dni też zdarzać. Mdłości do wytrzymania, więcej siły, jedynie na chwilę zasnęłam na siedząco mimo, że spałam 9 godzin w nocy ;)
 
reklama
Ja mam duży brzuch, ale ja mam mięśniaki podsurowicówkowe i one dają efekt ciążowego brzucha jak rosną, a mój jeden tak się rozszalał w ciąży, że trochę jakbym trojaczki miała 😬

Ja dzisiaj 10+5 i to mój pierwszy lepszy dzień od początku ciąży. Aż zaczynam rozkminiać czy to ok i czemu czuję się lepiej. Może będą mi się już takie lepsze dni też zdarzać. Mdłości do wytrzymania, więcej siły, jedynie na chwilę zasnęłam na siedząco mimo, że spałam 9 godzin w nocy ;)
nic się nie przejmuj tym że lepiej się czujesz. Ciesz się 🤣 ja miałam kilka dni lepszych aż się zaczynałam martwić czy jest dobrze wszystko i nagle objawy wracały że zdwojoną siłą 🤣

Btw. Dużo przytyłyście do tej pory? U mnie brzuch coraz większy a waga stoi w miejscu.
 
nic się nie przejmuj tym że lepiej się czujesz. Ciesz się 🤣 ja miałam kilka dni lepszych aż się zaczynałam martwić czy jest dobrze wszystko i nagle objawy wracały że zdwojoną siłą 🤣

Btw. Dużo przytyłyście do tej pory? U mnie brzuch coraz większy a waga stoi w miejscu.
U mnie 3 kg na plusie ale to wszystko właśnie przez to że od marca byłam na diecie low carb a teraz nie umiem sobie odmówić pieczywa czy makaronu a nawet ciastek , będę miała co zrzucać ;) na szczęście ta dieta działa na mnie cuda i od marca do sierpnia spadło 13 kg
 
U mnie 3 kg na plusie ale to wszystko właśnie przez to że od marca byłam na diecie low carb a teraz nie umiem sobie odmówić pieczywa czy makaronu a nawet ciastek , będę miała co zrzucać ;) na szczęście ta dieta działa na mnie cuda i od marca do sierpnia spadło 13 kg
No ja do najchudszych nie należę, mam trochę za dużo tu i tam 🤣 przed ciążą było 79 kg, na samym początku jak jeszcze nie było objawów skoczyło do 83 kg 🤣 a teraz znowu spadło do 79 i tak już się trzyma od około 7-8 tc. I zastanawiam się czy to normalne, że ani kg nie poszło narazie w górę
 
No ja do najchudszych nie należę, mam trochę za dużo tu i tam 🤣 przed ciążą było 79 kg, na samym początku jak jeszcze nie było objawów skoczyło do 83 kg 🤣 a teraz znowu spadło do 79 i tak już się trzyma od około 7-8 tc. I zastanawiam się czy to normalne, że ani kg nie poszło narazie w górę
Spokojnie... Przyjdzie czas 8-)
 
Ja na razie schudłam 1,5 kg, bo w sumie walczyłam, żeby jeść, a jak wjechała dieta cukrzycowa to już w ogóle nie mam się czym ratować 😬
 
Ja na razie schudłam 1,5 kg, bo w sumie walczyłam, żeby jeść, a jak wjechała dieta cukrzycowa to już w ogóle nie mam się czym ratować 😬
mnie w ogóle nie ciągnie do jedzenia. Coś tam rano zjem bo muszę, a w ciągu dnia to głównie owoców mi się chce 😊 a na słodycze albo chipsy patrzeć nie mogę. Chociaz jedyną złą rzeczą jaką jestem w stanie zjeść to popcorn 🤣
 
U mnie mdłości już minęły, mam aptetyt baaardzo na kwaśne 😁 brzuszek już widoczny, ledwo mieszcze się w swoje spodnie, muszę pochodzić po lumpeksach kupić coś ciazowego 😊 dziś koleżanka dała mi kilka fajnych bluzeczek z hm będą w sam raz do spodni na jesień. Ogólnie oprócz brzuszka i szybszego zmęczenia podczas wchodzenia na 3 piętro bez windy 🥴 nie mam już innych objawów ciazowych. Oby tak zostało do końca. Aaa jeszcze czasem coś mnie ciągnie dołem brzucha, ale chwila i zaraz przestaje
 
A co do podwiazania... U nas chyba nielegalne 🤨 ale za granicą już tak.. Jak dla mnie każdy może robić co mu się podoba. Ja przed druga ciąża 3 lata miałam wkladke hormonalną mirena, nie miałam okresu przez ten czas, super się czułam i udało mi się duzo schudnąć. Po tej ciąży też założę mirene. Byłam z niej bardzo zadowolona. Tabletek przyjmować nie mogę, że względów zdrowotnych.
 
reklama
Do góry