reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Bardzo zalezy w takim razie od Twoich wskazań, ale ogolnie jeśli ktoś chce tylko antykoncepcji, to wazektomia u faceta ma 10x mniej nieudanych zabiegów, jest duuuzo mniej inwazyjna, nie ma ogromnych efektów ubocznych jak ciężkie do przewidzenia losy okresu: może stać się ciężki do zniesienia, albo ciąża pozamaciczna, która tez może zagrozić życiu. No ale mówię, jeśli masz wskazania do czegoś więcej niż podwiązanie jajowodów, to może być jednak dla Ciebie lepsza opcja. Ja totalnie planuje w przyszłości, to dopiero pierwsza ciąża, ale nie planuje drugiej, po pierwszym porodzie zostawię sobie otwarte drzwi na 10 lat przemyśleń, a potem zamykam :) Chęci chęciami, ale znając moja sytuacje i problemy z krwią, to sam moj maz mówi, ze nie możemy mnie na kolejne ciąże narażać…
Dokładnie, każdej z nas to oddzielna decyzja i czym innym mogą się kierować, zabieg odwrócenia wazektomii też jest dość kosztowny...
Ogólnie wskazania za tą metodą mam. Wczoraj taka luźna rozmowa była.
Dzieci już więcej mieć nie będziemy,nawet nie powinnam mieć.
Sprawiasz wrażenie już zdecydowanej :-)
To dobrze. Nikt Tu chyba nie zamierza Cię odwodzić, bo zapewne znacie wszystkie za i przeciw lepiej ode mnie 8-)
 
reklama
Dokładnie, każdej z nas to oddzielna decyzja i czym innym mogą się kierować, zabieg odwrócenia wazektomii też jest dość kosztowny...

Sprawiasz wrażenie już zdecydowanej :-)
To dobrze. Nikt Tu chyba nie zamierza Cię odwodzić, bo zapewne znacie wszystkie za i przeciw lepiej ode mnie 8-)
Nie ukrywam że nie 😉 ale muszę mocniej się zagłębić w tematyce zwłaszcza pod kątem późniejszego czasu(nie mam na myśli dzieci,3 wystarczy).

Wazektomia też myśleliśmy ale odpada z innych względów.
 
U mnie morfologia super, ferrytyna na granicy normy. Cisnienie tez ok. Ale ja biorę heparyne wiec może stad bardziej wrażliwe naczynka.
 
Czy macie może problem z tym że Wam słabo ?? ( Takie ciemne mroczki przed oczami). Rozpoczęłam 2 trymestr i liczyłam na powrót na wyższe obroty a teraz zamiast wyższe obroty to czuję się gorzej ;(
 
reklama
Do góry