reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej dziewczyny. Ostatnio trochę ucichłam. Co u Was? Macie jeszcze jakieś objawy?
U mnie 13+2 jak mdłości i senność przeszły tak neraz u mnie nowość - zgaga (narazie delikatna ale jednak) i jeszcze szybsze męczenie się . No i budzenie się w nocy. 🤣
Macie jakis sposób żeby znowu zasnąć?

Widac u Was już brzuszki?
U mnie 12+2 i pierwszy od dawna dzień bez mdłości, az dziwnie się czuje, powróciły mi plany na przyszłość i już planuje gdzie i kiedy pojadę xd
Co do zasypiania to nie mam metody, tez jak się obudzę, to mogę pożegnać sen…

Planuje dziś odpalić poduszkę „C”, bo brzuch moze nie jest duzy, ale śpi się coraz mniej wygodnie, przyda się tez cos dla wyrównania linii bioder, wiec taka poducha powinna być ok :) Dziś w sukience wyglądałam wyraźnie ciazowo, trochę wczesnie, ale na wadze wręcz pół kg na minusie, wiec sama nie wiem…
 
reklama
U mnie jutro 13+0 🥰 Na wadze +1kg, od maja do sierpnia schudłam 10kg więc na szczęście nie zaczynam z wagą z wtedy 😅 Brzuszek widać głównie wieczorem, ale i rano już się trochę zmienił chociaż mnie i przed ciążą po jedzeniu czasem wywalało jak w 6 miesiącu 😂😂 A z objawów to skurcze i ciągle czuję jak wszystko się rozciąga
 
Ja przd ciążą przytyłam 10 kg :D W życiu tyle nie ważyłam ile przed zajściem w ciążę, nawet do BMI 25 dobiłam :O Ale o dziwo w ogóle się tym nie przejmuje, a kiedyś nie do pomyślenia dla mnie byłoby zajść w ciążę z wagą o 10 kg mniejszą niż teraz :D
 
Ja przd ciążą przytyłam 10 kg :D W życiu tyle nie ważyłam ile przed zajściem w ciążę, nawet do BMI 25 dobiłam :O Ale o dziwo w ogóle się tym nie przejmuje, a kiedyś nie do pomyślenia dla mnie byłoby zajść w ciążę z wagą o 10 kg mniejszą niż teraz :D
Ja właśnie w tej poprzedniej ciazy przytyłam 4kg w te kilkanaście tygodni i nic nie spadło, nawet kiedyś urządziłam sobie dietke z odpowiednim deficytem kalorycznym i nie spadło. Wiec w sumie mam to gdzieś xd Ale fakt, ze zauważyłam już jak super łatwo tyje w ciazy i teraz chcę bardziej uważać. Ale może łatwo mi mówic, skoro mdłości same do tego zmuszają 😅
 
U mnie dziś nerwowo bo wieczorem zaczęłam plamić, stres razy milion 😱😱 i wylądowałam w szpitalu na sorze na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku 12 tydz i 1 dzień, lekarz stwierdził że wygląda na to że uszkodziłam sobie tabletką pochwę...? Biorę luteinę dopochwowo od samego początku ciąży dzisiaj miałam ostatnia tabletkę bo już więcej mi nie zapisała moja pani doktor, sądzicie że to tym aplikatorem mogłam sobie coś tam uszkodzić? Wcześniej nic takiego nie miałam 🤔
 
U mnie dziś nerwowo bo wieczorem zaczęłam plamić, stres razy milion 😱😱 i wylądowałam w szpitalu na sorze na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku 12 tydz i 1 dzień, lekarz stwierdził że wygląda na to że uszkodziłam sobie tabletką pochwę...? Biorę luteinę dopochwowo od samego początku ciąży dzisiaj miałam ostatnia tabletkę bo już więcej mi nie zapisała moja pani doktor, sądzicie że to tym aplikatorem mogłam sobie coś tam uszkodzić? Wcześniej nic takiego nie miałam 🤔
Mogłaś... Naczynka w ciąży są bardziej wrażliwe, poza tym to mogło podrażniać cię przez cały czas i w końcu nie wytrzymało (efekt kuli śnieżnej)
 
Mogłaś... Naczynka w ciąży są bardziej wrażliwe, poza tym to mogło podrażniać cię przez cały czas i w końcu nie wytrzymało (efekt kuli śnieżnej)
No mogło tak być... Ciekawe jak długo będą mnie tu trzymać, niedziela i święto 1 listopada nie wróżą dobrze, może mnie zamkną do poniedziałku 😱 ale czego się nie robi dla dziecka 🥰
 
U mnie dziś nerwowo bo wieczorem zaczęłam plamić, stres razy milion 😱😱 i wylądowałam w szpitalu na sorze na szczęście z dzidziusiem wszystko w porządku 12 tydz i 1 dzień, lekarz stwierdził że wygląda na to że uszkodziłam sobie tabletką pochwę...? Biorę luteinę dopochwowo od samego początku ciąży dzisiaj miałam ostatnia tabletkę bo już więcej mi nie zapisała moja pani doktor, sądzicie że to tym aplikatorem mogłam sobie coś tam uszkodzić? Wcześniej nic takiego nie miałam 🤔
Ja w poprzedniej ciąży cały czas brałam luteinę to lekarz kazał normalnie palcem właśnie by aplikatorem sb nie uszkodzić nic bo jakieś mikro uszczerbki na bank się robią
 
reklama
Ja ok 5 kg więcej, na słowo ciąża od razu mam więcej 😄😄
Ja od sierpnia schudłam 5 kg.. trochę z nerwów a potem mega mdłości😱 na szczęście waga przestała lecieć w dół i nawet pół kilo na plus🙂
@ewa0000000 wszystko możliwe, że od aplikatora 🤔 może próbuj palcem dla spokojności ... Oby cię szybko wypuścili do domu ♥️
 
Do góry