reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

A ja wszystkie ciążowe ciuchy sprzedałam 🙈 Miałam spodnie z Lidla, były rewelacyjne.Teraz jak się pojawią to też sobie kupię.
 
reklama
Hejka dziewczyny.

Po przeglądaniu forum w końcu i ja postanowiłam tu dołączyć .
Mam termin na 2 maja. To moja 3 ciąża. Mam jedną 2 letnia córeczkę, drugie niestety poroniłam. I mam do was pytanie,które niestety mnie męczy niemiłosiernie. Byłam u ginekologa w 10 tc, serduszko biło, wszystko ok. Ale ta ciąża jest zupełnie inna niż 2 poprzednie. Stąd moje obawy. Jak było w waszych ciążach?. Czy to możliwe, że zupełnie nie ma się objawów? W 2 poprzednich wymiotowalam całe dnie.. Teraz np poza delikatnym kłuciem dołem brzucha i delikatnym bólem piersi nic więcej się nie dzieje. Wiem,że nie powinnam porównywać tych ciąż..Ale jak widać mózg płata figle. Jak było u was ?
 
Hejka dziewczyny.

Po przeglądaniu forum w końcu i ja postanowiłam tu dołączyć .
Mam termin na 2 maja. To moja 3 ciąża. Mam jedną 2 letnia córeczkę, drugie niestety poroniłam. I mam do was pytanie,które niestety mnie męczy niemiłosiernie. Byłam u ginekologa w 10 tc, serduszko biło, wszystko ok. Ale ta ciąża jest zupełnie inna niż 2 poprzednie. Stąd moje obawy. Jak było w waszych ciążach?. Czy to możliwe, że zupełnie nie ma się objawów? W 2 poprzednich wymiotowalam całe dnie.. Teraz np poza delikatnym kłuciem dołem brzucha i delikatnym bólem piersi nic więcej się nie dzieje. Wiem,że nie powinnam porównywać tych ciąż..Ale jak widać mózg płata figle. Jak było u was ?
Też jestem bezobjawowa że tak powiem,koniec 10 tc.
 
Bardzo często. Dziś 10+1, od wizyty minęło raptem 5 dni a kolejna za 2 tygodnie na usg genetycznym i się cykam cały czas, oprócz delikatnego bólu piersi i kłucia czasem w podbrzuszu to nic mi nie dolega w sumie.. Trzeba myśleć pozytywnie ❤️✊
No ja właśnie trzy tyg na wizytę czekam . Mam jutro i będzie 10+4 .. staram się myśleć pozytywnie cały czas i jak coś odganiać złe myśli .. bo mnie też teraz trochę brzuch ciągnął czasem piersi a tak to nic ..rzadko kiedy mdli
 
Cześć:) u mnie 3 latka i półtora roczna córka:) Też jesteśmy w domu :)
Oo to można powiedzieć że jedziemy na podobnym wózku 😁 jak tam sobie radzisz z dwójką maluszków i będąc w ciąży ? Ja chodzę ciągle mega zmęczona. Jeszcze na dodatek sezon chorób to tylko latam po lekarzach z dziećmi 🙈
Możesz liczyć na pomoc kogoś przy dzieciaczkach ?
 
reklama
Ja miałam śmieszna sytuacje kupując jeansy w pierwszej ciąży w lidlu. Dziewczyna przy kasie w pewnym momencie mówi -poproszę panią w fioletowej kurtce tutaj.
Mysle sobie ok No w ciąży jest nic się nie odzywam. Babka wyklada zakupy przede mnie ja czekam. Wkoncu dziewczyna mnie kasuje zobaczyła spodnie minę zrobiła jakby ducha zobaczyła i mówi - niech pani nie żartuje 😨 Haha tak jej głupio było ze przede mnie wzięła babkę w ciąży. A mi się tylko śmiać chciało z jej miny.
Kurtkę miałam zapięta to nie było tak widać
 
Do góry