reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hejka dziewczyny.

Po przeglądaniu forum w końcu i ja postanowiłam tu dołączyć .
Mam termin na 2 maja. To moja 3 ciąża. Mam jedną 2 letnia córeczkę, drugie niestety poroniłam. I mam do was pytanie,które niestety mnie męczy niemiłosiernie. Byłam u ginekologa w 10 tc, serduszko biło, wszystko ok. Ale ta ciąża jest zupełnie inna niż 2 poprzednie. Stąd moje obawy. Jak było w waszych ciążach?. Czy to możliwe, że zupełnie nie ma się objawów? W 2 poprzednich wymiotowalam całe dnie.. Teraz np poza delikatnym kłuciem dołem brzucha i delikatnym bólem piersi nic więcej się nie dzieje. Wiem,że nie powinnam porównywać tych ciąż..Ale jak widać mózg płata figle. Jak było u was ?
Moim jedynym objawem jest brak okresu. W pierwszej ciąży było tak samo
 
reklama
Kobitki z wymiotami coś dla Was ;)
Screenshot_2021-10-11-17-18-39-779_com.instagram.android.jpeg
 
Ja mam wizytę w piątek i tez chętnie poszłabym już dziś, dziś wkładając progesteron znów mam wrażenie, ze szyjka jest mega nisko, no dosłownie kilka centymetrów (3-4) i na nią wpadam, nie wiem od czego to zalezy i czy to normalne, a wczoraj wyczułam opuchniętą cewkę moczową tak samo blisko wejścia do pochwy.
Już się boje czy przypadkiem już nie po wszystkim ;/
powiem ci że moja szyjką też dziwna nie wiem może zmasakrowana po porodach 🤣
 
Mnie czasami muli na żołądku a tak to piersi lekko bolą , ostatnie USG miałam 23 września i idę prywatnie teraz w środę żeby zobaczyć czy wszystko ok ....
 
I uznałam, że pierdzielę, kupuję sobie segregator ciążowy i jakieś ciążowe spodnie. Ciągle się boję kupić cokolwiek, bo "nie wiadomo", ale dziś na wizycie byłam w dresie hehe, bo jeansy nawet z rozpiętym rozporkiem już nie dają rady :)
Ja w środę po serduszku też kupuje segregator i zwalniam tajemnice rodzicom. Będzie co ma byc, choćbym milczała do porodu na noc to nie wpłynie.
 
reklama
Do góry