reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mój segregator też leży;) Osobiście uważam,że jest bez sensu. Żałuję,że.go kupiłam.
Ja dostałam ale cieszę się ze nie kupiłam. Myślałam ze będzie fajny wszystko w miejscu itp a tak na prawdę tylko jest duży i np nie można schować w torebkę. Teraz idę z wynikami w karcie ciąży i na powrocie dokładam tam zdjęcie. Prawda taka ze nigdy nikt nie chciał ode mnie np starych wyników ani nic. W szpitalu tez nie chcieli tego wszystkiego co jest napisane ze np usg obowiązkowe itp. Teraz planuje ewentualnie taka mała „teczke” zamykana jak miała moja bratowa
 
Ja dostałam ale cieszę się ze nie kupiłam. Myślałam ze będzie fajny wszystko w miejscu itp a tak na prawdę tylko jest duży i np nie można schować w torebkę. Teraz idę z wynikami w karcie ciąży i na powrocie dokładam tam zdjęcie. Prawda taka ze nigdy nikt nie chciał ode mnie np starych wyników ani nic. W szpitalu tez nie chcieli tego wszystkiego co jest napisane ze np usg obowiązkowe itp. Teraz planuje ewentualnie taka mała „teczke” zamykana jak miała moja bratowa
Ja dostałam fajny z książeczka,etui na książeczkę,można organizer rozdzielić też.
 
Ja miałam segregator z mamy ginekolog i mi sie przydał, nie jest duży mieści się do przeciętnej torebki ,ma przegródki na badania, opisujesz wizyty, telefony, badania, ja ogólnie zadowolona byłam, teraz szukam tez czegoś

Spodnie Lidla tez mam wyglądają jak nowe po pierwszej ciąży także na prawdę super a legginsy mam z Hm I tez jestem bardzo zadowolona:) z pierwszej ciąży mam też dżinsowe krótkie ogrodniczki ale to juz chyba czas sprzedać bo nie sądzę by w kwietniu było ciepło na krótkie gacie hehhe
 
Taki
 

Załączniki

  • Screenshot_20211011-151855_Chrome.jpg
    Screenshot_20211011-151855_Chrome.jpg
    315,6 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry