reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Mam lepsze i gorsze dni😁 męczą mnie mdłości (raczej bez wymiotów🤦),ale najgorsze dla mnie jest odrzucenie od prawie wszystkiego co jadłam na obiady do tej pory. Przyswajam jedynie zupy i czasem coś podziubie na drugie danie-przez co boje się ,że schudne i do tego zaszkodzę dziecku.
Właśnie dzisiaj boli mnie podbrzusze, mam tak co kilka dni
nie martw się tym, że zaszkodzisz dziecku..ono jest w pierwszej kolejności odżywione ty potem. Ja mam od zawsze niedowagę, przy każdej ciąży na początku chudnę ..mega chudnę...żeby nie powiedzieć, że tragedia z wagą😱 potem mdłości przechodzą i nadrobisz!!! Moje córy ważyły ponad 3 kg więc standardowa waga ..zdrowe i silne ..także spokojnie ♥️
 
reklama
Dziekuje za wsparcie ♥️
Martwię się bo moja waga startowa również nie powala,jestem po prostu szczupłej budowy 🤦
Postaram się myśleć pozytywnie😉
nie martw się tym, że zaszkodzisz dziecku..ono jest w pierwszej kolejności odżywione ty potem. Ja mam od zawsze niedowagę, przy każdej ciąży na początku chudnę ..mega chudnę...żeby nie powiedzieć, że tragedia z wagą😱 potem mdłości przechodzą i nadrobisz!!! Moje córy ważyły ponad 3 kg więc standardowa waga ..zdrowe i silne ..także spokojnie ♥️
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie [emoji846] czy któraś z Was karmi może jeszcze piersią? Moja córeczka ma 2,5 roku, cycus to dla niej wszystko, szczególnie w nocy, potrafi budzić się co pół godziny. Nie mam już na to siły, bo jestem niewyspana, potęguje to moje dolegliwości ciążowe, ale z drugiej strony hormony też mi dają się we znaki i nie umiem jej odmawiać [emoji3525] czy któraś z Was może ma podobnie lub kiedyś była w takie sytuacji i ma sposób jak łagodnie odstawić 2,5 łatkę od piersi? [emoji120][emoji120]
Ja karmie, mała ma 20 miesięcy i je w dzień do południowej drzemki no i w nocy do oporu. Niestety na ten moment nie wyobrażam sobie jej odstawić. Chociaż już bym chciała. Starsza sama się odstawiła około 16 tc chyba przestało jej mleko smakować ale było z nią łatwiej bo już w nocy nie jadła wtedy. Jak skończą się u mnie choroby to zacznę redukować nocne karmienia. Zobaczymy jak nam z tym wyjdzie.
 
Natan ładne imię ale u nas akurat chrześniak mojego tak ma na imię heh. Jak to mówią jak przychodzi do wyboru imienia to zdajesz sobie sprawę ile osób nie lubisz 🤣 a szczególnie męskie imiona najbardziej się kojarzą. Ja ostatnio tak pomyślałam ze z męskich to chyba głównie Igor i Ignaś mi się nie kojarzy. Na pewno nie chce milionowego Kacpra, Antka itp
W domu mamy Zosię 🥰 to było jedyne imię jakie padło, nawet nie dawaliśmy jakoś innych propozycji i od razu na tym przystalo
zawsze chciałam mieć Zosie ale u partnera jest juz duzo w rodzinie i na razie podoba nam się Eliza a jak chłopak to Julian :)
dla dziewczynki podoba mi sie jeszcze Rozalia, ale moj nie za bardzo chce :D
 
reklama
Hej Dziewczyny ☺️ u mnie od wczoraj już lepiej z mdłościami jakby odpuściło , możliwe że na chwilę by wrócić tak jak u niektórych z Was ale liczę że już dadzą mi spokój te mdłości.
Ogólnie wywaliło mi brzuch już na dole co jest dla mnie nie małym zaskoczeniem bo bardzo wcześnie 😳 dzisiaj mam 9+0.
Jeśli chodzi o detektor miałam ten angelsounds i byłam bardzo zadowolona ,nie pamiętam kiedy usłyszałam tętno ale pamiętam że dość wcześnie ☺️
My z mężem nastawieni jesteśmy na dziewczynkę i koniec kropka, mam nadzieję że spełni się nasze marzenie , chociaż wiadomo że najważniejsze jest zdrowe dziecko .
Jeśli chodzi o imiona to moj starszy syn ma na imię Kajetan młodszy Ksawery ,natomiast dla dziewczynki mamy od dawna wybraną Kornelie (tak wszyscy na K ale naprawdę to zbieg okoliczności 😅 )
 
Do góry