reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Mnie choroby tak pochłonęły, że czasami to zapominam że jestem w ciąży. Żadnych dolegliwości ani nic co by na nią wskazywało. Tak tylko martwię się tym krwiakiem, bo niby lepiej by było gdyby się sam powoli oczyszczał, a ja nie mam żadnych plamień. Czy jest możliwa że on się po prostu powoli wchłania bez żadnych widocznych dolegliwości?
 
Dziewczyny, mam pytanie😊 Mega dziwne hehe. Jak się zwymiotuje w ciąży to jest ulga i mdłości odpuszczają na jakiś czas, czy to nic nie zmienia? Bo ja się panicznie boję wymiotować więc tu walczę z odruchami, ale zaczynam się zastanawiać czy nie warto zwymiotować😬

@nutka83 co do krwiaka to wydaje mi się, że może się wchłaniać😊

Dziewczyny od glukometrów, nie zapomnijcie ich skalibrować po zakupie🙂
 
Ale dzisiaj miałam sen nie dość że komuś mówiłam że to czwarte dziecko z tym samym partnerem tzn. mężem to do tego czwarta córka. Ciekawe czy był to proroczy sen co do płci 🙈
 
Mnie choroby tak pochłonęły, że czasami to zapominam że jestem w ciąży. Żadnych dolegliwości ani nic co by na nią wskazywało. Tak tylko martwię się tym krwiakiem, bo niby lepiej by było gdyby się sam powoli oczyszczał, a ja nie mam żadnych plamień. Czy jest możliwa że on się po prostu powoli wchłania bez żadnych widocznych dolegliwości?
Ja tak mam ,ze krwiak się powoli wchłania i nic nie krwawię .Lekarz powiedział mi ze krwiaki albo się wchłaniają bez żadnych plamienie ,albo się oczyszczają i wtedy są plamienia
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie😊 Mega dziwne hehe. Jak się zwymiotuje w ciąży to jest ulga i mdłości odpuszczają na jakiś czas, czy to nic nie zmienia? Bo ja się panicznie boję wymiotować więc tu walczę z odruchami, ale zaczynam się zastanawiać czy nie warto zwymiotować😬

@nutka83 co do krwiaka to wydaje mi się, że może się wchłaniać😊

Dziewczyny od glukometrów, nie zapomnijcie ich skalibrować po zakupie🙂
Dla mnie wymioty przynosiły ulgę i w sekundę zaczynałam czuć się super i funkcjonowałam w 100% normalnie
 
Do góry