reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, mam pytanie😊 Mega dziwne hehe. Jak się zwymiotuje w ciąży to jest ulga i mdłości odpuszczają na jakiś czas, czy to nic nie zmienia? Bo ja się panicznie boję wymiotować więc tu walczę z odruchami, ale zaczynam się zastanawiać czy nie warto zwymiotować😬

@nutka83 co do krwiaka to wydaje mi się, że może się wchłaniać😊

Dziewczyny od glukometrów, nie zapomnijcie ich skalibrować po zakupie🙂
ja przy mdłosciach jak zwymiotuje to mi lepiej...
 
Ja jestem po wizycie dostałam L4 do 4 listopada. Mam bakterie w moczu , za niskie TSH i tachykardie - dostałam skierowanie do kardiologa , mam wizytę 26.10.
Na USG zapisałam się prywatnie na środę , będzie to 3 tygodnie od poprzedniego USG i trzy tygodnie przed prenatalnymi więc super :)
Ja tez mam jakieś bakterie. Najpierw miałam dość liczne i kazał brać urosept i mimo tego mam liczne. Kazał zrobić posiew i czekam na wyniki. Urosept powiedział teraz żebym brała cała ciąże 🤷🏻‍♀️
 
Ja tez mam jakieś bakterie. Najpierw miałam dość liczne i kazał brać urosept i mimo tego mam liczne. Kazał zrobić posiew i czekam na wyniki. Urosept powiedział teraz żebym brała cała ciąże 🤷🏻‍♀️
No ja jutro idę oddać mocz do badania i jak znów coś wyjdzie to właśnie posiew kazał robić , zobaczymy . To TSH mnie zastanawia bo mam poniżej normy, jutro ok będę je badać ponownie
 
reklama
Ja jestem po wizycie dostałam L4 do 4 listopada. Mam bakterie w moczu , za niskie TSH i tachykardie - dostałam skierowanie do kardiologa , mam wizytę 26.10.
Na USG zapisałam się prywatnie na środę , będzie to 3 tygodnie od poprzedniego USG i trzy tygodnie przed prenatalnymi więc super :)
A jakie masz tsh? Mi spadło z 1,5 z 0,4 ale nic ginka nie mówiła. Kiedyś miałam nadczynność tarczycy i tsh niewykrywalne 0,000 😅
 
Do góry