reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Mi się dla dziewczynki podoba Oliwia a dla chłopca zawsze mówiłam że Igor ale jak jestem w ciąży to już nie wiem czy mi się tak podoba ... Mój na razie nie mowi żadnych imion do niego dociera że ja w ciąży jestem 🤣
Oliwki są fajne ♥️😃 ja mam najstarszą ..młodszą Maja..teraz podoba mi się Pola, gorzej z chłopcami 🤭😎 Adrian i zero pomysłów dalej
 
reklama
A ja dziś zaczynam przygodę z glukometrem. Lekarz kazał mi znaleźć konkretny model i wg opinii dziewczyn na fb z grupy cuukrzycy ciążowej jest najlepszy. Mierzyłam od wizyty jakimś z apteki ,ale na czczo pokazywał mi wczoraj 115 a dziś 95. Nie chce mi się wierzyć w te pomiary. W tym tygodniu eliminuje wszelki cukier i będę sprawdzać co mi służy. Jak będzie zły cukier to będę bardziej radykalna w wyborze jedzenia.
no tak jest z tymi glukometrami.. ja jak porownywalam z dwoch to potrafily pokazywac roznice 20mg! wiec tez juz wtedy zwariowalam, ale wybralam ten, ktory pokazywal wyzszy wynik, zeby bardziej sie starac ;)
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie [emoji846] czy któraś z Was karmi może jeszcze piersią? Moja córeczka ma 2,5 roku, cycus to dla niej wszystko, szczególnie w nocy, potrafi budzić się co pół godziny. Nie mam już na to siły, bo jestem niewyspana, potęguje to moje dolegliwości ciążowe, ale z drugiej strony hormony też mi dają się we znaki i nie umiem jej odmawiać [emoji3525] czy któraś z Was może ma podobnie lub kiedyś była w takie sytuacji i ma sposób jak łagodnie odstawić 2,5 łatkę od piersi? [emoji120][emoji120]
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie [emoji846] czy któraś z Was karmi może jeszcze piersią? Moja córeczka ma 2,5 roku, cycus to dla niej wszystko, szczególnie w nocy, potrafi budzić się co pół godziny. Nie mam już na to siły, bo jestem niewyspana, potęguje to moje dolegliwości ciążowe, ale z drugiej strony hormony też mi dają się we znaki i nie umiem jej odmawiać [emoji3525] czy któraś z Was może ma podobnie lub kiedyś była w takie sytuacji i ma sposób jak łagodnie odstawić 2,5 łatkę od piersi? [emoji120][emoji120]
Moja co prawda rok, też strasznie kocha kp, od kilku dni sama zrezygnowała w nocy. Ogólnie dużo mniej.
 
Ja pomimo że starałam się z partnerem o tę ciążę długo i cieszę się niemiłosiernie to nadal nie potrafię w 100% uwierzyć, że ona jest, że może w końcu być dobrze, jakieś to jest wszystko poza mną i nie dociera do mnie 🙈
rozumiem cię doskonale😎

Jutro mam wizytę u innego gina, do tego miałam iść od początku, ale w pracy wypadło szkolenie i musiałam przesunąć termin wizyty..i to aż takie kolejki tam są ze na 8.10 mnie przenieśli😱 i nie powiem, że się nie denerwuje że usłyszę coś złego😑 ale trzymam się dzielnie, bo co mi zostało. Mdłości mam nadal najgorsze rano i wieczorem ...w ciągu dnia już mogę coś podjadać 😃 nawet zjadłam pierwsza od miesiąca kanapkę z szynką hehe wcześniej miałam mega wstręt
 
Gratuluję! ❤️

Miłego czwartku dziewczyny 🥰
Mnie od wczoraj plecy bolą, aż tak mnie zatyka jak głębszy wdech biorę. Chciałam się nasmarować amolem ale przecież niezbyt bezpieczne 😔 Znacie jakieś sposoby lub maści, które byłyby bezpieczne?
amol nie szkodzi. ja go na migrene stosuje. byleby oczywiscie go nie pić 😜
 
rozumiem cię doskonale😎

Jutro mam wizytę u innego gina, do tego miałam iść od początku, ale w pracy wypadło szkolenie i musiałam przesunąć termin wizyty..i to aż takie kolejki tam są ze na 8.10 mnie przenieśli😱 i nie powiem, że się nie denerwuje że usłyszę coś złego😑 ale trzymam się dzielnie, bo co mi zostało. Mdłości mam nadal najgorsze rano i wieczorem ...w ciągu dnia już mogę coś podjadać 😃 nawet zjadłam pierwsza od miesiąca kanapkę z szynką hehe wcześniej miałam mega wstręt
To idziemy razem jutro
 
reklama
Znam to uczucie, ja dziś pierwszy raz pomyślałam „kurcze w sumie fajnie by było, gdyby się udało, mogłabym już mieć to dziecko” hahah
Pierwsza myśl tego typu w tej ciazy :) Druga mysl była taka, ze ciekawi mnie od kiedy detektor domowy wyłapie tętno xd
też na niego patrzyłam ..można nawet wypożyczyć🤔 trzeba by się dowiedzieć od kiedy wyłapuje
 
Do góry