reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Czesc !:) ja wczoraj bylam na wizycie, wszytsko ok, z usg 7+5, z om 7+6, prawie 1,5cm czlowieka :) ale zeby nie bylo tak kolorowo, to jest tyci krwiak, ktory wlasnie sie oproznia ( na szzescie jest pod zarodkiem i nie dotyka bezposrednio), nie ukrywam, ze jak pojawilo sie brazowe plamienie w mojej glowie juz istnial tylko najgorszy scenariusz... takze uruchamiam tryb spoczynkowy, zeby jak najszyciej sie go pozbyc. Dziewczyny z krwiakami : jak dlugo mialyscie plamienie?

Odnosnie detektora - wlasnie bardzo sie nad nim zastanawiam, ale nie ukrywam, ze wizja nie znalezenia tetna ( co wiadmo, jest mozliwe), troche mnie przeraza..i tak bije sie z myslami...
I dolaczam do dziewczyn z cukrzyca ciazowa.. niestety encorton zrobil swoje i poranne cukry sa ponad norme.. w pon wizyta u diabetologa i pewnie insulina.
2-3 dni jakoś tak.
 
Hej
Ja mam krwiaka praktycznie od początku ciąży .Biorę fraxiparyne i luteinę dopochwowo.Dwa tygodnie temu na wizycie u lekarza krwiak się trochę wchłonął ,ale w tym tygodniu byłam ponownie u lekarza i chwilowo przestał się wchłaniać ,na szczęście dzidzia rozwija się prawidłowo .Poczytałam dużo w internecie o krwiakach i z tego wszystkiego poszłam jesXze do innego ginekologa skonsultować tego krwiaka i on ku mojemu zaskoczeniu stwierdził cytuje „nie myślmy o krwiaku ważne ze ciąża rozwija się prawidłowo „....jak widać co lekarz to inna diagnoza🤷‍♀️
 
A ja dziś zaczynam przygodę z glukometrem. Lekarz kazał mi znaleźć konkretny model i wg opinii dziewczyn na fb z grupy cuukrzycy ciążowej jest najlepszy. Mierzyłam od wizyty jakimś z apteki ,ale na czczo pokazywał mi wczoraj 115 a dziś 95. Nie chce mi się wierzyć w te pomiary. W tym tygodniu eliminuje wszelki cukier i będę sprawdzać co mi służy. Jak będzie zły cukier to będę bardziej radykalna w wyborze jedzenia.
 
Zmieniła się moja data na usg genetyczne + test pappa, zamiast 28.10 to 25.10, to będzie 12+1, więc chyba nadal okej 😊 I badanie krwi wykonują jeden dzień po usg, więc też nie tego samego 😅
 
A ja dziś zaczynam przygodę z glukometrem. Lekarz kazał mi znaleźć konkretny model i wg opinii dziewczyn na fb z grupy cuukrzycy ciążowej jest najlepszy. Mierzyłam od wizyty jakimś z apteki ,ale na czczo pokazywał mi wczoraj 115 a dziś 95. Nie chce mi się wierzyć w te pomiary. W tym tygodniu eliminuje wszelki cukier i będę sprawdzać co mi służy. Jak będzie zły cukier to będę bardziej radykalna w wyborze jedzenia.
Nie dostałaś od diabetologa ? Ja przy poprzedniej cukrzycy od razu dostałam na pierwszej wizycie. Później jak miałam insulinę to tez dostałam tego pena
 
reklama
A ja dziś zaczynam przygodę z glukometrem. Lekarz kazał mi znaleźć konkretny model i wg opinii dziewczyn na fb z grupy cuukrzycy ciążowej jest najlepszy. Mierzyłam od wizyty jakimś z apteki ,ale na czczo pokazywał mi wczoraj 115 a dziś 95. Nie chce mi się wierzyć w te pomiary. W tym tygodniu eliminuje wszelki cukier i będę sprawdzać co mi służy. Jak będzie zły cukier to będę bardziej radykalna w wyborze jedzenia.
Jaki model?

Zmieniła się moja data na usg genetyczne + test pappa, zamiast 28.10 to 25.10, to będzie 12+1, więc chyba nadal okej 😊 I badanie krwi wykonują jeden dzień po usg, więc też nie tego samego 😅
To mamy w tym samym dniu.
 
Do góry