reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Cześć dziewczyny, ja sobie nie radzę z humorami, wczoraj taką awanturę zrobiłam mojemu, że łomatko 😓😓 To chyba wizyta poniedziałkowa daje o sobie znać, już nie mogę wytrzymać tej niepewności 😭 Z objawów to bolą mnie piersi i mam mdłości, ale nie wymiotuje. Czasem myśle, ze to ze stresu po prostu 😓 ahhh
U mnie wizyta też dopiero w poniedziałek, ale z tych schizow to takie głupoty mi się śnią, że budzę się i zasnąć nie mogę z tej głupoty . Też mam mdłości, wczoraj zrobiłam zupę gulaszową na obiad i nawet nie tknelam, bo tak mi śmierdziała 🤢🤢
 
reklama
Witam od początku śledzę was ale dopiero teraz mogę oficjalnie dołączyć do was według USG i miesiączki to 7i 5 dni termin porodu się pokrywa 13 maj prenatalne już umówione na 28.10 mam 34 lat i 5 ciąża proszę nie oceniać bo obydwoje z mężem pracujemy a dzieci mam w wieku 16,12,10,5 lat a dzidziuś mierzy już 14.52 ciąża od początku bezobjawowa zdjęcie z USG dodam na grupie zamkniętej.Pozdrawiam serdecznie
 
Świetnie rozumiem, tez czekam na poniedziałek i dalej mam zle przeczucia, a zamiast kłótni mam straszne schizy i obsesje na tekst jakchs niewyjaśnionych, małych spraw, które zaczęły mnie nagle mega męczyć np wokół znajomych i ich zachowania. Plus idąc spać, maz zapytał mnie jak się czuje i stwierdziłam, ze ja nie sadze, ze będzie ok i nie wiem po co nam w ogóle te dzieci, zupełnie nie pasują nam do życia 🥲 Zobaczymy co nas dziś czeka, ale jak myśle o takim podłym humorze, to odechciewa się żyć.

A tak swoją drogą to chyba prawda, ze niektórych znajomych nie trzeba się nawet mocno pozbywać, wystarczy powiedziec o ciazy i znikają z życia :)

Mamy tak z dwiema parami znajomych. Ze śmiesznych rzeczy, zniknęli dowiadując się o poprzedniej ciazy, którą straciłam, ale nie zdążyli się nawet o tym dowiedziec :)
Oj znam to doskonale, brak humoru i zamartwianie się wizyta u gina w poniedziałek, gdzie tam jeszcze poniedziałek, 2 tygodnie temu bylo za wcześnie i nic nie było widać więc teraz tez schizuje ze będzie źle, ech, a ile masz już dzieci, ja mam 3 i tez czasem przez myśl przejdzie po co mi to, ale zaraz linczuje siebie bo przecież chce aby z dzudziusiem było wszystko dobrze. Mnie piersi nie bola, ogólnie bez objawów, czasem ale zadko mnie muli, pocieszam się ze może jeszcze przyjdzie na to czas hi.
 
Witam od początku śledzę was ale dopiero teraz mogę oficjalnie dołączyć do was według USG i miesiączki to 7i 5 dni termin porodu się pokrywa 13 maj prenatalne już umówione na 28.10 mam 34 lat i 5 ciąża proszę nie oceniać bo obydwoje z mężem pracujemy a dzieci mam w wieku 16,12,10,5 lat a dzidziuś mierzy już 14.52 ciąża od początku bezobjawowa zdjęcie z USG dodam na grupie zamkniętej.Pozdrawiam serdecznie
Gratulacje.
Kochana nic się nie przejmuj, każdy ma tyle dzieci ile chce. Trafiłaś na fajne babki🥰My tutaj jesteśmy spoko loko.
Ja będę miała 3, w domu 9 latek i roczna księżniczka.
 
Umówiłam się do endokrynolog na 21.10, jakaś inna Doktor niż poprzednio ale lepsze ma terminy,a i opinie dobre.
Niby ginekolog nie naciskał żebym szła ale jednak wolę tsh kontrolować u specjalisty od tego.
 
Witam od początku śledzę was ale dopiero teraz mogę oficjalnie dołączyć do was według USG i miesiączki to 7i 5 dni termin porodu się pokrywa 13 maj prenatalne już umówione na 28.10 mam 34 lat i 5 ciąża proszę nie oceniać bo obydwoje z mężem pracujemy a dzieci mam w wieku 16,12,10,5 lat a dzidziuś mierzy już 14.52 ciąża od początku bezobjawowa zdjęcie z USG dodam na grupie zamkniętej.Pozdrawiam serdecznie
Witamy i i oczywiście nie oceniamy, ja mam dzieci w wieku 13,11,7 lat
 
Witam od początku śledzę was ale dopiero teraz mogę oficjalnie dołączyć do was według USG i miesiączki to 7i 5 dni termin porodu się pokrywa 13 maj prenatalne już umówione na 28.10 mam 34 lat i 5 ciąża proszę nie oceniać bo obydwoje z mężem pracujemy a dzieci mam w wieku 16,12,10,5 lat a dzidziuś mierzy już 14.52 ciąża od początku bezobjawowa zdjęcie z USG dodam na grupie zamkniętej.Pozdrawiam serdecznie
Też mam termin na ten dzień 🥰 piątek 13 😁
 
reklama
Do góry