reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja znów pobudka przed 6, leżę i czekam aż zasnę jeszcze na chwilę😐
Zazdro że możesz jeszcze pospać , ja właśnie jadę w korku do pracy .
dzień dobry
Ja kawa.
córka dość spała.

jakieś sposoby na przeziębienie dla nas?
Czuje,że i mnie ddziadostwo zaczyna łapać🙄
Herbata z miodem cytryna imbirem leci od kilku dni.
A taki syrop z czosnku z miodem ? Nie jest smaczny, ale pomaga
 
reklama
*spam* wpisało 🤣podałam nazwę leku Prena-len.
@Mrufka@@1 trzymam kciuki ♥️
Ja dziś o dziwo super 😃szok zjadłam rano banana i mogłam herbatę wypić 😱 gdyby nie to że wczoraj byłam na USG to bym schizowała..
 
Ja się zawsze zmuszam chociaż uwielbiam czosnek w każdej innej postaci hehe
Nie ma szans u mnie,czosnek ok,ale nie to zestawienie
i jeszcze do tego *spam* i dużo odpoczynku ..tak wyszłam z przeziębienia i gorączki 🙂 zależy jak mocno cię wzięło😱
Jeszcze jest ok,ale czuję że to kwestia kilku dni.
Mam właśnie w domu. Chyba zacznę już.
 
*spam* wpisało 🤣podałam nazwę leku Prena-len.
@Mrufka@@1 trzymam kciuki ♥️
Ja dziś o dziwo super 😃szok zjadłam rano banana i mogłam herbatę wypić 😱 gdyby nie to że wczoraj byłam na USG to bym schizowała..
Nie dziękuję!

Odnośnie objawów to u mnie piersi ale jakoś mniej bolą i jakaś taka gula w żołądku . Nie mam ciagniec w brzuszku ani nic i też schizuje ;)
 
reklama
Kiedyś te uciążliwe objawy muszą przejść no nie ? Żeby mogły za chwilę nowe się pojawić 😃
Ja osobiście ten syrop czosnek i cebula też nigdy w życiu😱😱😱 a teraz w ciąży zapach czosnku to dla mnie zło wcielone 🤣🤣🤣 prosiłam męża żeby narazie nie jadł czosnku bo dla mnie to męka 😎😎 to wiecie co zrobił ? Schował czosnek po pomidorem na chlebie i kłamał że nie nie on nie je 🤣🤣🤣 zgradzila go łupina po czosnku na podłodze w kuchni
 
Do góry