reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny, ja sobie nie radzę z humorami, wczoraj taką awanturę zrobiłam mojemu, że łomatko 😓😓 To chyba wizyta poniedziałkowa daje o sobie znać, już nie mogę wytrzymać tej niepewności 😭 Z objawów to bolą mnie piersi i mam mdłości, ale nie wymiotuje. Czasem myśle, ze to ze stresu po prostu 😓 ahhh
 
Cześć dziewczyny, ja sobie nie radzę z humorami, wczoraj taką awanturę zrobiłam mojemu, że łomatko 😓😓 To chyba wizyta poniedziałkowa daje o sobie znać, już nie mogę wytrzymać tej niepewności 😭 Z objawów to bolą mnie piersi i mam mdłości, ale nie wymiotuje. Czasem myśle, ze to ze stresu po prostu 😓 ahhh
Świetnie rozumiem, tez czekam na poniedziałek i dalej mam zle przeczucia, a zamiast kłótni mam straszne schizy i obsesje na tekst jakchs niewyjaśnionych, małych spraw, które zaczęły mnie nagle mega męczyć np wokół znajomych i ich zachowania. Plus idąc spać, maz zapytał mnie jak się czuje i stwierdziłam, ze ja nie sadze, ze będzie ok i nie wiem po co nam w ogóle te dzieci, zupełnie nie pasują nam do życia 🥲 Zobaczymy co nas dziś czeka, ale jak myśle o takim podłym humorze, to odechciewa się żyć.

A tak swoją drogą to chyba prawda, ze niektórych znajomych nie trzeba się nawet mocno pozbywać, wystarczy powiedziec o ciazy i znikają z życia :)

Mamy tak z dwiema parami znajomych. Ze śmiesznych rzeczy, zniknęli dowiadując się o poprzedniej ciazy, którą straciłam, ale nie zdążyli się nawet o tym dowiedziec :)
 
Cześć dziewczyny, ja sobie nie radzę z humorami, wczoraj taką awanturę zrobiłam mojemu, że łomatko 😓😓 To chyba wizyta poniedziałkowa daje o sobie znać, już nie mogę wytrzymać tej niepewności 😭 Z objawów to bolą mnie piersi i mam mdłości, ale nie wymiotuje. Czasem myśle, ze to ze stresu po prostu 😓 ahhh
mój też ciągle narzeka, że się czepiam i ciągle neguje jego zdanie😎😎 ale wszystko tak mnie zdrazni, że już nie wyrabiam plus te mdłości🤢 no dziś lepiej z mdłościami
 
dzień dobry
Ja kawa.
córka dość spała.

jakieś sposoby na przeziębienie dla nas?
Czuje,że i mnie ddziadostwo zaczyna łapać🙄
Herbata z miodem cytryna imbirem leci od kilku dni.
Ja lubie mleczko z miodkiem, czasem z masłem jeszcze i dodatkowo kanapeczki z czosnkiem duuużo czosnku i np zapiekane w piekarniku to zazwyczaj 2 rzeczy którymi się leczę bez lekarstw :)
 
A tak swoją drogą to chyba prawda, ze niektórych znajomych nie trzeba się nawet mocno pozbywać, wystarczy powiedziec o ciazy i znikają z życia :)

Mamy tak z dwiema parami znajomych. Ze śmiesznych rzeczy, zniknęli dowiadując się o poprzedniej ciazy, którą straciłam, ale nie zdążyli się nawet o tym dowiedziec :)
My jeszcze nie mieliśmy okazji „przetestować” znajomych, tez mam duże obawy jak to będzie, bo jednak Ci znajomi, z którymi najczęściej się spotykaliśmy, to były imprezy, wyjazdy, ogólnie alkohol był raczej nieodłączną częścią spotkań, oni bez zobowiązań, bez dzieci.

Jak na razie wie tylko moja najbliższa przyjaciółka, ale ona w druga stronę, ma obsesje na punkcie bobasów i to tez jest męczące 😅 Bo ja jeszcze nie wiem czy wszystko ok!!!

Od kilku dni narzekanie to moje hobby, jak widać powyżej 😓 @outofthebox trzymam kciuki, żebyśmy w poniedziałek obie mogły odetchnąć i pozbyć się tych okropnych myśli :((
 
Świetnie rozumiem, tez czekam na poniedziałek i dalej mam zle przeczucia, a zamiast kłótni mam straszne schizy i obsesje na tekst jakchs niewyjaśnionych, małych spraw, które zaczęły mnie nagle mega męczyć np wokół znajomych i ich zachowania. Plus idąc spać, maz zapytał mnie jak się czuje i stwierdziłam, ze ja nie sadze, ze będzie ok i nie wiem po co nam w ogóle te dzieci, zupełnie nie pasują nam do życia 🥲 Zobaczymy co nas dziś czeka, ale jak myśle o takim podłym humorze, to odechciewa się żyć.

A tak swoją drogą to chyba prawda, ze niektórych znajomych nie trzeba się nawet mocno pozbywać, wystarczy powiedziec o ciazy i znikają z życia :)

Mamy tak z dwiema parami znajomych. Ze śmiesznych rzeczy, zniknęli dowiadując się o poprzedniej ciazy, którą straciłam, ale nie zdążyli się nawet o tym dowiedziec :)
Ale to dlatego ze zaszłaś w ciążę a oni chcieli a nie mogli ?? Czy jaki powod ??? Może dzieci nje lubią i psuły by im spotkania jeju.

Przestan, ja Ci powiem na swoim przykładzie znaczy moim i męża, od zawsze jesteśmy osobami ktorych jest wszędzie pełno, w każdy weekend zazwyczaj gdzieś są, chodzą po znajomych, znajomi do nas, lubimy wyjeżdżać, zwiedzać, no ogólnie nie lubimy siedzieć na dupie. Chciałam mieć bardzo dziecko ale stresowałam się tym że co będzie jak się urodzi, że zmieni się nam styl życia, otóż nie. Jeśli będziesz twardo upierać sie przy swoim że dziecko nie jest problemem, że jest poprostu uzupełnieniem rodziny i z nim możesz robić to co robiłaś bez niego to będzie dobrze !! Ja Ci mówię ze u nas mały odkąd skończył miesiąc podróżuje z nami, jeździ, jest taka sama powsinogą jak my, nie ma w tym żadnego problemu, bierzemy go, nawet nie chce się nam go zostawiać dziadkom, po prostu zawsze jest z nami gdziekolwiek jesteśmy i nigdy nie poczułam że nie mogę czegoś zrobić bo on jest, na prawdę:* także życzę Ci tego zeby i dla Was to nigdy nie był problem i żebyście mogli robić wszystko to co przed ciąża:*
 
Wczoraj powiedzieliśmy teściom, tesciowa w sekundę przeczytała koszulkę i pyta czy oni czegoś nie wiedzą ? Hehe ucieszyli się bardzo i gratulowali, ale dla nich to już 5 wnuk hehe
 
dzień dobry
Ja kawa.
córka dość spała.

jakieś sposoby na przeziębienie dla nas?
Czuje,że i mnie ddziadostwo zaczyna łapać🙄
Herbata z miodem cytryna imbirem leci od kilku dni.
mnie coś brało od soboty, dokuczalo mi gardło. Od razy zrobiłam syrop z cebuli, dużo herbat z cytryna, miodem i sokiem z malin. Dziś już czuje poprawę i raczej chorobą odpuściła... Zdrówka, oby cię ominelo choróbsko 🥰
 
reklama
Mój mąż jeszcze bierze całą łyżkę miodu, wsadza do buzi ząbek czosnku, zagryza ta łyżka miodu i tak się leczy albo je cebulę jak jabłko, ale te 2 opcje dla mnie by nie przeszły nie zjadłabym ani jednego ani drugiego hehe
 
Do góry