reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

@Marta04 Hej, witaj🙂👋

Ja jak się obudziłam po dodatkowej drzemce to tak mi było źle, że nawet tabletkę na tarczycę odwlekałam😉 Jestem taka humorzasta, że szok, chociaż mąż mówi, że nie jest źle :D Mi ciągle towarzyszy jakieś poczucie nudy, pomieszane z wkurzeniem i nieważne czy pracuję, czy oglądam serial...ciągle to czuję😄

Ja się zastanawiam czy ja wytrzymam do 14.10 teraz, do kolejnej wizyty, czy w połowie nie podjadę na USG...ale chyba lepiej jakbym poczekała jednak, bo każda wizyta to puls 200. Ja się nawet stresuję już Twoim poniedziałkiem @outofthebox , a co dopiero swoją wizytą😅

Ktoś pisał, że mu TSH skacze. Mi też, z 2,8 w 2 tygodnie na 1,6, ale tak jak w pierwszych latach każde wahnięcie mnie stresowało, tak teraz nie i cieszę się, że tak poleciało w dół. Sprawdzę tylko po kolejnych 2 tygodniach czy nie muszę zmniejszać, ale ft4 na podobnym poziomie. Jeśli mogę Ci coś doradzić to przed wizytą u endo oznacz ft3 i ft4, ewentualnie antyTPO i antyTg bo po samym TSH ciężko powiedzieć czy wpadasz w nadczynność czy nie :)
Też mam wizytę 14.10 i też nie mogę się doczekać 😅 mi dopiero wtedy założy kartę ciąży bo mam przyjść z kompletem badań.
 
reklama
hej dziewczyny.. nie odzywalam sie, bo mam gorsze dni, ciagle mam mdlosci, nie moge nic jesc na wszystko mnie targa 🤢🤢🤢 staram sie o tym nie myslec.. widze ze duzo nowych dzieaczyn dolaczylo wiec sie witam😍😍

Czy ktos ma problem z wejsciem na nasza prywatna grupe? Nie moge na nia wejsc. W srode mam wizyte i moglabym tam dodac zdjecie:)
 
Powiem Wam, że chyba prawie wszyscy mają stan przedzawałowy przed tymi wizytami🙂 Chyba nie ma dobrego sposobu, żeby to zwalczyć. A tu jeszcze prenatalne i cała reszta przyjemności 🙂
ja to się tak stresuje ze nawet jak mam wolne, leżę i chce odpoczywać to milion myśli na minutę... Już bym bardzo chciała żeby minął 1 trymestr i tak spokojniej trochę by było.
Dodatkowo dochodzą stresy odnośnie mieszkania, bo musimy pomyśleć o hipotece bo bez sensu wynajmować jak dzidzia będzie a będziemy wracać do rodzinnego miasta...
 
mój też ciągle narzeka, że się czepiam i ciągle neguje jego zdanie😎😎 ale wszystko tak mnie zdrazni, że już nie wyrabiam plus te mdłości🤢 no dziś lepiej z mdłościami
dziewczyny u mnie również humory straszne.. W sobotę jak byli znajomi to zrobiłam taka awanturę i nic że aż mi głupio.. Znajomi też nie wiedzieli jak się zachować 😅 ale cóż.. Trzeba to przetrwać 🙈
 
reklama
@Marta04 Hej, witaj🙂👋

Ja jak się obudziłam po dodatkowej drzemce to tak mi było źle, że nawet tabletkę na tarczycę odwlekałam😉 Jestem taka humorzasta, że szok, chociaż mąż mówi, że nie jest źle :D Mi ciągle towarzyszy jakieś poczucie nudy, pomieszane z wkurzeniem i nieważne czy pracuję, czy oglądam serial...ciągle to czuję😄

Ja się zastanawiam czy ja wytrzymam do 14.10 teraz, do kolejnej wizyty, czy w połowie nie podjadę na USG...ale chyba lepiej jakbym poczekała jednak, bo każda wizyta to puls 200. Ja się nawet stresuję już Twoim poniedziałkiem @outofthebox , a co dopiero swoją wizytą😅

Ktoś pisał, że mu TSH skacze. Mi też, z 2,8 w 2 tygodnie na 1,6, ale tak jak w pierwszych latach każde wahnięcie mnie stresowało, tak teraz nie i cieszę się, że tak poleciało w dół. Sprawdzę tylko po kolejnych 2 tygodniach czy nie muszę zmniejszać, ale ft4 na podobnym poziomie. Jeśli mogę Ci coś doradzić to przed wizytą u endo oznacz ft3 i ft4, ewentualnie antyTPO i antyTg bo po samym TSH ciężko powiedzieć czy wpadasz w nadczynność czy nie :)
kochana ja dopiero mam 26ego wizytę... Więc więcej oczekiwania 🙈
 
Do góry