reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja mam rocznikowo 32 lata.. co do miesięcy jeszcze 31 ... jeśli chodzi o prenatalne to nic mi lekarz nie mówił . Teraz idę na te badania krwi toksoplazmoza itd a 12 października na usgi wizytę mam to z tymi badaniami będę .. będzie jakoś 10+4 wtedy .. zapytam może teraz w piątek jak na krew będę szła co z tymi prenatalnymi
 
Powiedziałabym, ze będziemy czekac razem, ale teraz to chyba za super fart uznałabym w ogóle doczekanie do 8 czy 9 tygodnia haha Obniżają mi się oczekiwania :D
Totalnie rozumiem😎 Ja już po prostu nie chcę dopisywać "jeśli wszystko będzie ok", bo powtarzam to jakieś 100 razy dziennie. Ty masz dziś wizytę?🤞
 
Umówiłam się na genetyczne na 28.10, ale jeszcze bez pappa. Czy to badanie można po prostu zrobić w labie i z wynikiem przyjść na wizytę do ginekologa?

To ja chyba najmłodsza na grupie? 😅 22 lata
 
reklama
Do góry