reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja już wróciłam od lekarza. Nadal pusty pęcherzyk, żadnego zarodka. Mam odstawić wszystkie leki, czekać jeszcze tydzień, żebym sama poroniła. Jeśli sama nie poronię, to za tydzień we wtorek idę po skierowanie i w środę rano do szpitala na łyżeczkowanie, bo i tak nic z tego nie będzie. Znowu to samo, nie jest mi dane urodzić drugiego dziecka. Także dziewczyny, trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, a Ja się żegnam.
Czekam na krwawienie i zaczynamy się zabezpieczać, może kiedyś podejmiemy decyzję o adopcji, zobaczymy. Buziaki!
Tak mi przykro 😔 Trzymajcie się i wspierajcie ❤️
 
Ja już wróciłam od lekarza. Nadal pusty pęcherzyk, żadnego zarodka. Mam odstawić wszystkie leki, czekać jeszcze tydzień, żebym sama poroniła. Jeśli sama nie poronię, to za tydzień we wtorek idę po skierowanie i w środę rano do szpitala na łyżeczkowanie, bo i tak nic z tego nie będzie. Znowu to samo, nie jest mi dane urodzić drugiego dziecka. Także dziewczyny, trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, a Ja się żegnam.
Czekam na krwawienie i zaczynamy się zabezpieczać, może kiedyś podejmiemy decyzję o adopcji, zobaczymy. Buziaki!
kochana ściskam cię mocno🤗😓 i bardzo współczuję ♥️
 
Hej Kobietki 🌹
Przepraszam , że milczałam, ale jakoś tak intensywnie było..w weekend goscie, w niedziele byłam bardzo słaba, ale udało się zaliczyć spacer, przyjechała moja Mama, byla ze mna wczoraj na badaniach :)
Miałam krzywą cukrową..jakoś przetrwałam..
Po USG wszystko dobrze, ciąża młodsza o tydzień, wg miesiączki 8 tydzień, wg USG 7. Dzidzię widać, maleństwo takie, ma 1,07 cm ;) serduszka nie słyszałam, bo moja ginekolog nie robi tak wczesnie dopplera ale widziałam na monitorku jak bije :) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Początkiem listopada mam umówić się na USG genetyczne, z tego co pamiętam to razem z pappa, więc to chyba te prenatalne co pisałyście ? (ja to się nie orientuje jeszcze co i jak).
Od 11.10 ide na wolne, w pracy już powiedziałam. Uważam, ze to nie ma wpływu na to co będzie..;)
Co do wieku to mam 29 lat :)

Cieszę się z tych dobrych wiadomości Waszych !
I równocześnie bardzo mi przykro z powodu tych złych :( trzymajcie się Kochane <3
 
Ja za USG genetyczne plus pappa wychodzi 450zł. I chyba zrobię no i tak będę robić te szczegółowe badania i mojego gina ..wyniki w kilka dni ,..natomiast na NFZ dzwoniłam wczoraj..zapisy na listopad i potem miesiąc czekania na wyniki 😱😱😱 nie wytrzymam do grudnia tak czekać ...trudno..mąż nadgodziny porobi😎😎
Ja dziś byłam na wizycie 🙂 serducho bije 170, crl 1.78 cm ...15.10 mam kolejną wizytę
 
Ja za USG genetyczne plus pappa wychodzi 450zł. I chyba zrobię no i tak będę robić te szczegółowe badania i mojego gina ..wyniki w kilka dni ,..natomiast na NFZ dzwoniłam wczoraj..zapisy na listopad i potem miesiąc czekania na wyniki 😱😱😱 nie wytrzymam do grudnia tak czekać ...trudno..mąż nadgodziny porobi😎😎
Ja dziś byłam na wizycie 🙂 serducho bije 170, crl 1.78 cm ...15.10 mam kolejną wizytę
Miesiąc. Oby u mnie tak nie było.
 
reklama
To zależy. Ja mam i córkę i syna i syn wymaga 300% więcej uwagi. Od małego wszędzie go było pełno miał mega pomysły z kosmosu. Zawsze coś wymyślił. A córka dużo łatwiej mi z nią było.
Przecież to samo można powiedzieć o dziewczynkach, że są takie których wszędzie pełno. Ja chciałam po prostu pocieszyć, nie potrzebne doszukiwanie się prawdziwości mojego stwierdzenia.
 
Do góry