reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej🙂 Jeśli chodzi o jedzenie, to ja staram się zdrowo, chociaż zdarzają mi się odstępstwa i jakoś nie jest mi z tym źle 🙂 Ja jem bezmięsnie już kilka lat, więc u mnie kwestia pilnowania morfologii. Myślę o wprowadzeniu jakiejś formy ruchu poza spacerami🙂
 
reklama
Powiem wam, że w tej ciazy strasznie nie mogę się doczekać na informacje o płci 🙈 tak mam już ochotę kupić jakieś ubranka, ale jeszcze się powstrzymuje. Dziewczyny, które mają już dzieci, w którym tc dowiedzialyscie się o płci? Ja z córką późno, dopiero lekarz mi powiedział chyba w 18 tc a potwiedzil na polowkowych. Mam nadzieję, ze tym razem bobas pokaże szybciej co ma między nogami 😂
W 19tc lekarz prywatnie, na dobrym sprzęcie i z wieloletnim doświadczeniem powiedział mi, ze bedzie chlopiec. Przez kolejnie 4 tygodnie byłam w szale zakupowym. Po tych 4 tygodniach wysiadły mi nerki i trafilam do szpitala gdzie przy okazji USG nerek lekarz mi powiedział, ze bede miala córkę 😁 Nie przeżyłabym dziewczynki ubranej w chłopięce ubranka, ale wszystko udało mi się odsprzedać koleżance 😁😁😁
 
W 19tc lekarz prywatnie, na dobrym sprzęcie i z wieloletnim doświadczeniem powiedział mi, ze bedzie chlopiec. Przez kolejnie 4 tygodnie byłam w szale zakupowym. Po tych 4 tygodniach wysiadły mi nerki i trafilam do szpitala gdzie przy okazji USG nerek lekarz mi powiedział, ze bede miala córkę 😁 Nie przeżyłabym dziewczynki ubranej w chłopięce ubranka, ale wszystko udało mi się odsprzedać koleżance 😁😁😁
W 1 ciąży w 16 tyg, syn
W 2 na prenatalnych w 12 tyg, mój ginekolog w 16 potwierdził, córka
Teraz, fajnie byłoby mieć synka 🥰
 
Powiem wam, że w tej ciazy strasznie nie mogę się doczekać na informacje o płci 🙈 tak mam już ochotę kupić jakieś ubranka, ale jeszcze się powstrzymuje. Dziewczyny, które mają już dzieci, w którym tc dowiedzialyscie się o płci? Ja z córką późno, dopiero lekarz mi powiedział chyba w 18 tc a potwiedzil na polowkowych. Mam nadzieję, ze tym razem bobas pokaże szybciej co ma między nogami 😂
Ja w 13 tyg się dowiedziałam:)
 
reklama
Ja zamierzam robić prenatalne, w ostatniej ciazy nie miałam Pappa, bo robiłam coś ala Nifty, ale tym razem mam zamiar zrobić oba, bo Pappa może wskazać na problemy z łożyskiem i szanse na stan przedrzucawkowy, a tego Nifty tez mi nie poda. Pappa pewnie w okolicy usg prenatalnego, w Nifty zrobię jak najwczesniej, początek 11 tyg może. Mam nadzieje, ze będzie mi dane doczekac 💪🏼
 
Do góry