reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, czy Wy się teraz odżywiacie super zdrowo, czy pozwalacie sobie na jakieś niezdrowe przekąski? Mnie tak naszło na nachosy, że pochłonęłam opakowanie i teraz wyrzuty sumienia🤨 To były organiczne nachosy na oleju słonecznikowym, ale i tak yyy😐
Ja się zdrowo zaczęłam odżywiać na samym początku a teraz nie wiem co się ze mną stało ... Warzyw najchętniej bym w ogóle nie jadła ... Nie jem już pięciu porcji owoców :( jem jakieś chipsy cukierki i pizze lub tosty ... Muszę koniecznie to zmienić ale sama nie wiem jak 🤷🤷😔
 
Dziewczyny jestem w 7tc generalnie nie czuje się najlepiej. Boli mnie brzuch a wczoraj wieczorem miałam pojedyncze plamienie krwią . Tylko raz i niewiele . W nocy i dziś spokój, tylko boli brzuch. Jestem na luteinie. Wizytę mam w czwartek. Czy myślicie ze mam panikować i lecieć do lekarza czy na spokojnie do czwartku poczekać? 😢
 
Mam pytanie, wy robocie te badania na wskazanie lekarza? Czy tak dla samych siebie. Bo ja w poprzednich ciążach ich nie robiłam.
w pierwszej ciazy robiłam tylko USG (kość nosową, przeziernosc karku) a teraz lekarz zaproponował, żebym zrobiła też prenatalne (pappa plus USG) miałam możliwość skorzystania z tej opcji z NFZ, więc już zapisałam na listopad
 
reklama
Powiem wam, że w tej ciazy strasznie nie mogę się doczekać na informacje o płci 🙈 tak mam już ochotę kupić jakieś ubranka, ale jeszcze się powstrzymuje. Dziewczyny, które mają już dzieci, w którym tc dowiedzialyscie się o płci? Ja z córką późno, dopiero lekarz mi powiedział chyba w 18 tc a potwiedzil na polowkowych. Mam nadzieję, ze tym razem bobas pokaże szybciej co ma między nogami 😂
 
Do góry