reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Wlasnie dzwonili do mnie z przychodni i umowilismy pierwsze badanie USG na 28.09 . To bedzie koncowka 8 tygodnia/ poczatek 9 😃 niewiem jak wytrzymam! Mega wam zazdroszcze tych usg w 5 tygodniach :D
Wyblagalam tez badanie krwi bo jwstwm anemiczką ale nie bylo latwo. Pierwsze co to mowila ze krew to po USG.. eh.. wy badacie BETY co 2 dni od momentu braku okresu a ja mam tyle czekac, chyba naprawde umre z zazdrosci na tej grupie😅😅😅 oczywiscie zartuje❤ ALE ZAZDROSZCZE
Znam to uczucie :D Ja w Szwajcarii mam ciąże uznawaną od 13go tygodnia, ale pojde wcześniej, po prostu nie pokryje mi tego ubezpieczenie, trudno. Trochę system jak w USA. Tez wybłagałam badania krwi - u mnie krzepliwość, za tydzień, ciesze się jak głupia, bo tu dostać skierowanie to cud, nawet po dość późnej stracie :) A pierwsze usg 20.09, chwile wcześniej niż Ty, ale liczę, ze nam obu minie szybko i bezbolesnie :D
 
Już po…uff 🙈 Wszystko w najlepszym porządku 😄 6+4 i termin na majówkę 😂 Zeszło ze mnie ciśnienie 😂 Teraz się tylko zastanawiam, czy zostawać u tej lekarki, czy iść do tego lekarza, gdzie chciałam pierwotnie prowadzić ciąże. On jest na oddziale w moim szpitalu w razie co. Jak uważacie dziewczyny ?
 
Witam się dziewczyny ponownie, niedawno byłam na lutowych mamach, ale ciąża zakończyła się 12 lipca łyżeczkowniem 😔
13 sierpnia dostałam pierwszy okres po zabiegu ,było to dość długie krwawienie.
No i tak dzisiaj trafiam tutaj po przeprowadzonym dzisiaj rano teście ciążowym który oczywiście pokazał dwie krechy, nie ukrywam że byłam zaskoczona bo był to tzw zloty strzał 😅 oczywiście powinnam dłużej odczekać po zabiegu ,tak że zastanawiam sie teraz czy ciąża się utrzyma. Pozdrawiam was serdecznie 🤗
@Limonkaaa88 czy Ty nie byłaś ze mną na lutowych mamach 2022?
 

Załączniki

  • received_614215390008365.jpeg
    received_614215390008365.jpeg
    20,5 KB · Wyświetleń: 55
Znam to uczucie :D Ja w Szwajcarii mam ciąże uznawaną od 13go tygodnia, ale pojde wcześniej, po prostu nie pokryje mi tego ubezpieczenie, trudno. Trochę system jak w USA. Tez wybłagałam badania krwi - u mnie krzepliwość, za tydzień, ciesze się jak głupia, bo tu dostać skierowanie to cud, nawet po dość późnej stracie :) A pierwsze usg 20.09, chwile wcześniej niż Ty, ale liczę, ze nam obu minie szybko i bezbolesnie :D
To jest dla mnie straszne :D tyle czekac! Ale dobre to ze my odrazu zobaczymy tam jakies stworki i moze w sumie mniej stresu niz u niektorych kobitek :) ja skierowanie na krew wyblagalam na jutro kłamiąc ze regularnie mdleje przez anemie😅 ale tak na powaznie to mam anemie od bardzo bardzo dawna wiec nie powinni tego tak lekcewazyc
 
U mnie chyba nic z tego dziewczyny 😔 Od wczoraj do tej pory plamienie było brązowe, teraz już bardziej czerwono. Nie wiem co ja sobie myślałam, że tym razem się uda. Jutro pójdę na betę i proga bo dziś temperatura 36,80 dała mi nadzieję 😔
 
Już po…uff 🙈 Wszystko w najlepszym porządku 😄 6+4 i termin na majówkę 😂 Zeszło ze mnie ciśnienie 😂 Teraz się tylko zastanawiam, czy zostawać u tej lekarki, czy iść do tego lekarza, gdzie chciałam pierwotnie prowadzić ciąże. On jest na oddziale w moim szpitalu w razie co. Jak uważacie dziewczyny ?
Moje zdanie jest takie, że lepiej żeby lekarz prowadzący pracował w szpitalu gdzie chcemy rodzic. Mówi się że to nie ma znaczenia, ale leżąc w pierwszej ciąży kilka razy na patologi widziałam jakie jest podejście lekarzy. Zawsze pytali mnie o mojego lekarza prowadzącego (nie pracował w tym szpitalu). Teraz będę chodziła do lekarza że szpitala w którym chce urodzić chociaż w sumie nie wiem czy napewno zdecyduje się na ten (zależy od tego jakie w maju będą ograniczenia w poszczególnych szpitalach).

Witam się dziewczyny ponownie, niedawno byłam na lutowych mamach, ale ciąża zakończyła się 12 lipca łyżeczkowniem 😔
13 sierpnia dostałam pierwszy okres po zabiegu ,było to dość długie krwawienie.
No i tak dzisiaj trafiam tutaj po przeprowadzonym dzisiaj rano teście ciążowym który oczywiście pokazał dwie krechy, nie ukrywam że byłam zaskoczona bo był to tzw zloty strzał 😅 oczywiście powinnam dłużej odczekać po zabiegu ,tak że zastanawiam sie teraz czy ciąża się utrzyma. Pozdrawiam was serdecznie 🤗
@Limonkaaa88 czy Ty nie byłaś ze mną na lutowych mamach 2022?
Witaj! 🙂
 
U mnie chyba nic z tego dziewczyny 😔 Od wczoraj do tej pory plamienie było brązowe, teraz już bardziej czerwono. Nie wiem co ja sobie myślałam, że tym razem się uda. Jutro pójdę na betę i proga bo dziś temperatura 36,80 dała mi nadzieję 😔
Nie dołuj się na zapas :( moze cos sie dzieje ale niekoniecznie to najgorsze 😘 sprawdz, trzymam mocno kciuki i wierze ze bedzie dobrze!
 
reklama
U mnie chyba nic z tego dziewczyny 😔 Od wczoraj do tej pory plamienie było brązowe, teraz już bardziej czerwono. Nie wiem co ja sobie myślałam, że tym razem się uda. Jutro pójdę na betę i proga bo dziś temperatura 36,80 dała mi nadz
Jesteś po USG ? Może masz torbiel krwotoczna ? I to z niej jest to plamienie ? Jestem na forum dosyć długo i takie sytuacje były tu opisywane a ciąża zdrowo się rozwijała
 
Do góry