reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Jesteś po USG ? Może masz torbiel krwotoczna ? I to z niej jest to plamienie ? Jestem na forum dosyć długo i takie sytuacje były tu opisywane a ciąża zdrowo się rozwijała
Byłam na usg 3 września, trwało chyba 10 sekund... znalazła tylko pęcherzyk, jedno zdjęcie wydrukowała i zero komentarza. Chciałabym żeby to było cokolwiek byle nie to najgorsze 😔
 
reklama
Byłam na usg 3 września, trwało chyba 10 sekund... znalazła tylko pęcherzyk, jedno zdjęcie wydrukowała i zero komentarza. Chciałabym żeby to było cokolwiek byle nie to najgorsze 😔
A nie możesz iść np jutro znowu? To już tydzień po poprzednim USG będzie , tylko może do innego lekarza . Ja z wczoraj mam chyba z 6 zdjęć i pełen opis
 
A nie możesz iść np jutro znowu? To już tydzień po poprzednim USG będzie , tylko może do innego lekarza . Ja z wczoraj mam chyba z 6 zdjęć i pełen opis
Opisu to niestety nawet słownego nie było, gdybym nie spytała który tydzień to może być to nawet bym nie wiedziała 🤷🏻‍♀️ właśnie mam wizytę na 17.09 u naprawdę dobrej ginekolog ale raczej nigdzie wcześniej nie znajdę. Jutro beta i prog może coś wyjaśni 😔
 
Opisu to niestety nawet słownego nie było, gdybym nie spytała który tydzień to może być to nawet bym nie wiedziała 🤷🏻‍♀️ właśnie mam wizytę na 17.09 u naprawdę dobrej ginekolog ale raczej nigdzie wcześniej nie znajdę. Jutro beta i prog może coś wyjaśni 😔
Trzymam kciuki w takim razie i nie załamuj się , może jeszcze wszystko będzie dobrze ✊✊✊✊✊
 
Witam się dziewczyny ponownie, niedawno byłam na lutowych mamach, ale ciąża zakończyła się 12 lipca łyżeczkowniem 😔
13 sierpnia dostałam pierwszy okres po zabiegu ,było to dość długie krwawienie.
No i tak dzisiaj trafiam tutaj po przeprowadzonym dzisiaj rano teście ciążowym który oczywiście pokazał dwie krechy, nie ukrywam że byłam zaskoczona bo był to tzw zloty strzał 😅 oczywiście powinnam dłużej odczekać po zabiegu ,tak że zastanawiam sie teraz czy ciąża się utrzyma. Pozdrawiam was serdecznie 🤗
@Limonkaaa88 czy Ty nie byłaś ze mną na lutowych mamach 2022?
Nie nie, to nie ja, ktoś się pode mnie podszywa może hehehe
Gratulacje i mam nadzieję że tym razem będzie dobrze !
 
Już po…uff 🙈 Wszystko w najlepszym porządku 😄 6+4 i termin na majówkę 😂 Zeszło ze mnie ciśnienie 😂 Teraz się tylko zastanawiam, czy zostawać u tej lekarki, czy iść do tego lekarza, gdzie chciałam pierwotnie prowadzić ciąże. On jest na oddziale w moim szpitalu w razie co. Jak uważacie dziewczyny ?
Ze względu na długi czas oczekiwania na pierwszą wizytę musiałam zapisać się do innego lekarza, jestem już po jednej wizycie i planuje też u niego kolejną. Dopiero trzecia wizyta będzie u docelowego lekarza. To moja pierwsza ciąża i przy wybieraniu lekarza prowadzącego bardzo chciałam żeby pracował w moim szpitalu.
 
Wlasnie dzwonili do mnie z przychodni i umowilismy pierwsze badanie USG na 28.09 . To bedzie koncowka 8 tygodnia/ poczatek 9 😃 niewiem jak wytrzymam! Mega wam zazdroszcze tych usg w 5 tygodniach :D
Wyblagalam tez badanie krwi bo jwstwm anemiczką ale nie bylo latwo. Pierwsze co to mowila ze krew to po USG.. eh.. wy badacie BETY co 2 dni od momentu braku okresu a ja mam tyle czekac, chyba naprawde umre z zazdrosci na tej grupie😅😅😅 oczywiscie zartuje❤ ALE ZAZDROSZCZE
Wiem co czujesz! Ja w UK.. ide prywatnie na usg w sobote, a spotkanie z położna 30.09 i tez bedzie to przelom 8 i 9 tyg :) nie wiem jak wytrzymam pomiedzy wizytami, choć następne (pierwsze na służbe) usg tutaj dopiero w 12 tygodniu albo inaczej trzeba oszukiwac i klamac 🙄
W ogóle to od dwóch dni mam słabe dni. Bóle rwy kulszowej minęły kilka dni temu, ale nastrojowo jakoś spadłam w dół.

Mam nadzieje, ze u Was dobrze i wspaniale widzieć zdjęcia usg dziewczyn po wizytach! :)
 
Ja mam lekarza który pracuje w szpitalu gdzie rodzę. Jest to duży komfort. Ja miałam tego najlepszy przykład jak nagle odeszły mi wody, przyjechałam a tam wszystko już było przygotowane itp
 
reklama
Do góry