reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja właśnie też przy pierwszej ciąży miałam lekarza ze szpitala, w ktorym rodziłam, ale w czasie mojego porodu pan doktor polecial na wakacje 😂 teraz chce rodzic w innym szpitalu (jest bliżej mojego miejsca zamieszkania, piechota 10 min 😂) i lekarza znalazłam polecanego właśnie z tego szpitala. U mnie to i tak inna sytuacja bo będę mieć cc, ale chciałabym żeby ten lekarz mi je robił. Pierwsza ciaza wywoływana w 41 tyg zakończona cc
 
reklama
Ja właśnie też przy pierwszej ciąży miałam lekarza ze szpitala, w ktorym rodziłam, ale w czasie mojego porodu pan doktor polecial na wakacje 😂 teraz chce rodzic w innym szpitalu (jest bliżej mojego miejsca zamieszkania, piechota 10 min 😂) i lekarza znalazłam polecanego właśnie z tego szpitala. U mnie to i tak inna sytuacja bo będę mieć cc, ale chciałabym żeby ten lekarz mi je robił. Pierwsza ciaza wywoływana w 41 tyg zakończona cc
Oj ja tez chce żeby moj lekarz mi robił cc bo pięknie tnie. Nawet fizjoterapeutka uro u której byłam od razu poznała po cięciu ze to on i tez powiedziała ze tnie najladniej
 
Ja właśnie też przy pierwszej ciąży miałam lekarza ze szpitala, w ktorym rodziłam, ale w czasie mojego porodu pan doktor polecial na wakacje 😂 teraz chce rodzic w innym szpitalu (jest bliżej mojego miejsca zamieszkania, piechota 10 min 😂) i lekarza znalazłam polecanego właśnie z tego szpitala. U mnie to i tak inna sytuacja bo będę mieć cc, ale chciałabym żeby ten lekarz mi je robił. Pierwsza ciaza wywoływana w 41 tyg zakończona cc
To ja też cc,ale wody odeszły 4 tyg wcześniej.
 
Witam się dziewczyny ponownie, niedawno byłam na lutowych mamach, ale ciąża zakończyła się 12 lipca łyżeczkowniem 😔
13 sierpnia dostałam pierwszy okres po zabiegu ,było to dość długie krwawienie.
No i tak dzisiaj trafiam tutaj po przeprowadzonym dzisiaj rano teście ciążowym który oczywiście pokazał dwie krechy, nie ukrywam że byłam zaskoczona bo był to tzw zloty strzał 😅 oczywiście powinnam dłużej odczekać po zabiegu ,tak że zastanawiam sie teraz czy ciąża się utrzyma. Pozdrawiam was serdecznie 🤗
@Limonkaaa88 czy Ty nie byłaś ze mną na lutowych mamach 2022?
Cześć, przykro mi, ze masz to za sobą dwa razy, eh strasznie niesprawiedliwe. Super, ze już się udało, bo sprawa dość świeża - u mnie zabieg 5 lipca wiec niedługo przed Tobą (byłam na grupie listopadowej). Trzymam mocno kciuki :))
 
Ze względu na długi czas oczekiwania na pierwszą wizytę musiałam zapisać się do innego lekarza, jestem już po jednej wizycie i planuje też u niego kolejną. Dopiero trzecia wizyta będzie u docelowego lekarza. To moja pierwsza ciąża i przy wybieraniu lekarza prowadzącego bardzo chciałam żeby pracował w moim szpitalu.

Ja mam lekarza który pracuje w szpitalu gdzie rodzę. Jest to duży komfort. Ja miałam tego najlepszy przykład jak nagle odeszły mi wody, przyjechałam a tam wszystko już było przygotowane itp

Ja właśnie też przy pierwszej ciąży miałam lekarza ze szpitala, w ktorym rodziłam, ale w czasie mojego porodu pan doktor polecial na wakacje 😂 teraz chce rodzic w innym szpitalu (jest bliżej mojego miejsca zamieszkania, piechota 10 min 😂) i lekarza znalazłam polecanego właśnie z tego szpitala. U mnie to i tak inna sytuacja bo będę mieć cc, ale chciałabym żeby ten lekarz mi je robił. Pierwsza ciaza wywoływana w 41 tyg zakończona cc
Ja w pierwszej ciąży miałam Panią Doktor ze szpitala, ale mam bardzo kiepskie wspomnienia jeśli chodzi o sam poród. Była owszem na dyżurze, ale ze tak lekko powiem olała mnie. Nie wymagam nadskakiwania jak nad jakaś gwiazda, ale to była w ogóle porażka. Przyszła po 24h na obchód i pyta: „ I jak udało się urodzić?” Szlag mnie trafił….🙈
 
Ja w pierwszej ciąży miałam Panią Doktor ze szpitala, ale mam bardzo kiepskie wspomnienia jeśli chodzi o sam poród. Była owszem na dyżurze, ale ze tak lekko powiem olała mnie. Nie wymagam nadskakiwania jak nad jakaś gwiazda, ale to była w ogóle porażka. Przyszła po 24h na obchód i pyta: „ I jak udało się urodzić?” Szlag mnie trafił….🙈
A to mój świetny lekarz i fajny człowiek.
Zawsze dostępny,odbierze,odpisze.
Za każdym razem powtarza ,że najpierw dzwonie do niego później działamy.
Jak wylądowałam na patologii,jego nie było akurat to zadzwonił do koleżanki . Czekała. Od razu badania,łóżko,kroplówki. Szybkie działanie .
 
reklama
Czej, gdzie mieszkasz? W Pl?
Skoro plamisz to czemu nie udasz się do szpitala na oddział? Przy pierwszej ciąży gdy zaczęłam plamić w 5tc to położyli mnie do szpitala i ratowali ciążę kroplówkami oraz tabletkami.
U mnie szpital to lepiej nie mówić. Na razie się uspokoiło, a nie mogę jechać nigdzie dalej teraz. Zobaczę jak jutro wyniki i najwyżej do ginki napisze gdyby prog był za niski
 
Do góry