reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Do konca pazdziernika to dobry plan :) heh wiem ze w domu tez jest co robic jednak jest to niwporownywalne z pracą.. sama niewiem co eobic. Narazie poki partner nie wie o niczym bede pracowac, zobacze jak sytuacja sie rozwinie😃 a Wy wszystkie juz partnerom powiedzialyscie od razu? Ja skoro juz czekam i tak to chce to zrobic w jakis ciekawy sposob 😅
Ja powiedziałam 5 minut po zrobieniu testu przez telefon 😅

Mój mężuś był pierwszy. W dniu robienia testu on był w pracy i wysłałam jemu zdjęcie z zapytaniem czy tam coś widzi, bo nie byłam pewna czy to nie jakieś zwidy. Potwierdził, że widać cień cienia... Przez parę dni byłam załamana... Nadal czasem myślę" po co mi to?" ale powtarzam sobie, że może tak miało być. Mam nadzieję, że przyjdzie niedługo dzień, że będę się cieszyć z każdego tego magicznego dnia bez żadnych wątpliwości 🙂
O też czasem mam takie myśli, ale wiem zd to dobra decyzja tylko obawiam się jak sobie poradzę z dwójką. 🙂

A jak z płcią dziewczyny? Wiem, że tego nie zaplanujemy ;) ale liczycie na coś konkretnie? Czy obojętnie? Ja czuje się inaczej niż z córką, liczę na chlopca 😌 ale nie nastawiam się, żeby pozniej nie było zawiedzenia 🙂
Też się staram nie nastawiać, zresztą czasem wydaje mi się że to dziewczynka, a czasem że chłopiec. Sama wolałabym chłopca, ale zobaczymy co będzie ☺
 
reklama
reklama
Wlasnie dzwonili do mnie z przychodni i umowilismy pierwsze badanie USG na 28.09 . To bedzie koncowka 8 tygodnia/ poczatek 9 😃 niewiem jak wytrzymam! Mega wam zazdroszcze tych usg w 5 tygodniach :D
Wyblagalam tez badanie krwi bo jwstwm anemiczką ale nie bylo latwo. Pierwsze co to mowila ze krew to po USG.. eh.. wy badacie BETY co 2 dni od momentu braku okresu a ja mam tyle czekac, chyba naprawde umre z zazdrosci na tej grupie😅😅😅 oczywiscie zartuje❤ ALE ZAZDROSZCZE
 
Do góry