reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Nie. Mi się nie sprawdza bo nie dość ze patrzyłam 6 razy to ciagle kręci sie na dziewczynkę a Sorki ale tyle dzieci mieć nie będę 😅 jednak lepiej z pierścionkiem 😀 dwa razy i ani drgnie
 
Dziewczyny czy któraś z Was badała TSH? Nigdy nie miałam z tym problemu aczkolwiek moja mama choruje na tarczyce. Wczoraj robiłam pełną morfologię i TSH wyszło mi 2,9 a norma dla kobiet w ciąży jest do 2,5. Zastanawiam się nad wizyta u endokrynologa i nie wiem czy czekać do 14.09 i powiedzieć o tym u gina czy próbować od razu znaleźć lekarza. Co o tym sądzicie ? Miała któraś taka sytuacje ?
 
Dziewczyny czy któraś z Was badała TSH? Nigdy nie miałam z tym problemu aczkolwiek moja mama choruje na tarczyce. Wczoraj robiłam pełną morfologię i TSH wyszło mi 2,9 a norma dla kobiet w ciąży jest do 2,5. Zastanawiam się nad wizyta u endokrynologa i nie wiem czy czekać do 14.09 i powiedzieć o tym u gina czy próbować od razu znaleźć lekarza. Co o tym sądzicie ? Miała któraś taka sytuacje ?
Od razu szukaj lekarza/Idź jutro do rodzinnego, on może włączyć leczenie/ da skierowanie do endokrynologa.
 
Ostatnia edycja:
CC27C4CE-0C23-41B4-9BB3-E34776273F0E.png
3397A9FF-BC03-4717-8405-E2CF15E8E513.jpeg
Wynik dostałam w uIU/ml wiec zamieniłam go w jakimś kalkulatorze na mIU/ml. Czy teraz wynik zmienia postać rzeczy?Czytałam inne wątki i tam każda dziewczyna podawała w mIU/ml wiec ja tez postanowiłam sprawdzić jak to się przedstawia. Co teraz sądzicie ?
 
Dziewczyny, większego stresu nigdy nie miałam... Ten ALAB nadal nie dał wyników :( płakać mi się chce.
A robiłaś w głównym czy w punkcie ? Bo ja robiłam w punkcie i idę mnie materiał jest zabierany dopiero po 12 j miałam bardzo późno wyniki jak pisałam wcześniej. A na wynikach jak miałam godzinę przyjęcia materiału to było dopiero ok 18
 
A robiłaś w głównym czy w punkcie ? Bo ja robiłam w punkcie i idę mnie materiał jest zabierany dopiero po 12 j miałam bardzo późno wyniki jak pisałam wcześniej. A na wynikach jak miałam godzinę przyjęcia materiału to było dopiero ok 18
Robiłam w punkcie :( czyli pewnie sobie poczekam jeszcze... w piątek ten sam stres będzie. chyba, że pojadę od razu do głównego ALABu
 
reklama
Do góry