reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Pierwszy wynik 631, robiony 2 dni temu 🤔 dziś jest 29 dc.
Co do kalendarza chińskiego - wychodzi chłopiec 😁. Przy pierwszej ciąży się sprawdziło przy drugiej nie, w ogóle każdy obstawiał chłopca bo inaczej wyglądałam jadłam co innego miałam mega mdłości inny kształt brzucha no dosłownie nic tak samo jak w pierwszej, a tu dziewczynka 😋😋
Super wynik! Teraz pewnie ponad 1000 będzie 😍
Ale ciągnie mnie żeby zrobić betę😅😅😅
Oj mnie też 😂 Ale w piątek o 18:45 wizyta więc się wstrzymam 😂
 
wow! Ale wysoka beta!
Napewno będzie wszystko ok!
Myślicie ze beta 46 jest ok, czy nisko jak na 28 DC?
Progesteronu chyba już nie będę powtarzac… chociaz jak teraz podsunęłas mi te myśl, to pewnie skonczy się na tym ze zbadam i to
Myślę, że owulacja była szybciej jakieś 5 dni 🤔śluz płodny był wtedy, bo nawet 3 dni przed @ były mocne krechy na teście. Wogóle nie ma co porównywać wartości każdy ma inne.
Są wyniki bety 1233, wcześniej 631🙂
 
reklama
Do góry