reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Bądź dobrej myśli, będzie dobrze ✊ Jakie były poprzednio? I dwa dni temu robione?
Pierwszy wynik 631, robiony 2 dni temu 🤔 dziś jest 29 dc.
Co do kalendarza chińskiego - wychodzi chłopiec 😁. Przy pierwszej ciąży się sprawdziło przy drugiej nie, w ogóle każdy obstawiał chłopca bo inaczej wyglądałam jadłam co innego miałam mega mdłości inny kształt brzucha no dosłownie nic tak samo jak w pierwszej, a tu dziewczynka 😋😋
 
Ja prog zastanawiam się czy robić czy nie,on i tak skokowo jest także jak było ok to myślę że nie ma po co.
Jutro muszę zrobić badania,ale nie chce mi się.
 
reklama
Pierwszy wynik 631, robiony 2 dni temu 🤔 dziś jest 29 dc.
Co do kalendarza chińskiego - wychodzi chłopiec 😁. Przy pierwszej ciąży się sprawdziło przy drugiej nie, w ogóle każdy obstawiał chłopca bo inaczej wyglądałam jadłam co innego miałam mega mdłości inny kształt brzucha no dosłownie nic tak samo jak w pierwszej, a tu dziewczynka 😋😋
wow! Ale wysoka beta!
Napewno będzie wszystko ok!
Myślicie ze beta 46 jest ok, czy nisko jak na 28 DC?
Progesteronu chyba już nie będę powtarzac… chociaz jak teraz podsunęłas mi te myśl, to pewnie skonczy się na tym ze zbadam i to :D
 
Do góry