reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziś byłam u ortopedy skonsultować moje bioderka i okazało się, że jest wszystko ok. Mimo endoprotezy nie widzi przeciwskazań do porodu naturalnego😳 ale o tym ma decydować lekarz prowadzący ciążę. Mąż przerażony tą informacja, powiedziałabym, że chyba bardziej niż ja 😄
Zobaczymy co powie ginekolog w piątek ..🤔 mam nadzieję, że będzie coś widać i słychać. Z Flo wynika, że dziś to 5t6d. Czuje się ok. Czasem ściska mnie w żołądku, czasem wszystko mnie wkurza i bez kija nie podchodź 😅, czasem coś zaboli w podbrzuszu i piersi są jakby pełniejsze i trochę bolą, wszystko do przeżycia 🙂
 
reklama
Dziś byłam u ortopedy skonsultować moje bioderka i okazało się, że jest wszystko ok. Mimo endoprotezy nie widzi przeciwskazań do porodu naturalnego😳 ale o tym ma decydować lekarz prowadzący ciążę. Mąż przerażony tą informacja, powiedziałabym, że chyba bardziej niż ja 😄
Zobaczymy co powie ginekolog w piątek ..🤔 mam nadzieję, że będzie coś widać i słychać. Z Flo wynika, że dziś to 5t6d. Czuje się ok. Czasem ściska mnie w żołądku, czasem wszystko mnie wkurza i bez kija nie podchodź 😅, czasem coś zaboli w podbrzuszu i piersi są jakby pełniejsze i trochę bolą, wszystko do przeżycia 🙂
Oho, a Ty myślałaś nad tym jak chciałabyś rodzić ?
 
A jaka płeć Wam wychodzi według chińskiego kalendarza? Oczywiście wiem, że to tylko forma zabawy, ale może którejś z Was się sprawdziło przy poprzednich ciążach 😂 U mnie rzekomo chłopiec 😅
 
A jaka płeć Wam wychodzi według chińskiego kalendarza? Oczywiście wiem, że to tylko forma zabawy, ale może którejś z Was się sprawdziło przy poprzednich ciążach 😂 U mnie rzekomo chłopiec 😅
U mnie w poprzedniej ciąży się nje sprawdzil bo wychodzi dziewczynka a był chłopiec. A teraz pojęcia nie mam jak mam patrzeć bo 29 sierpnia skończyłam 33 lata, czyli 2 tyg wcześniej gdy doszło do owulacji i zapłodnienia miałam 32 to powinnam patrzeć raczej 32 ??? To wychodzi ze dziewczynka tez czyli będzie chłopak hehe
 
U mnie teraz wychodzi dziewczynka i wcześniej tez była dziewczynka i się sprawdziło. Jeszcze jest wróżba z dłonią i pierścionkiem i tez mi wychodzila wcześniej dziewczynka 🤣 wcześniej było dziewczynka chłopiec chłopiec dziewczynka i stop a teraz wychodzi dwa razy dziewczynka i koniec 🤣
Wiec ja obstawiam dziewczynkę 🤣
 
U mnie teraz wychodzi dziewczynka i wcześniej tez była dziewczynka i się sprawdziło. Jeszcze jest wróżba z dłonią i pierścionkiem i tez mi wychodzila wcześniej dziewczynka 🤣 wcześniej było dziewczynka chłopiec chłopiec dziewczynka i stop a teraz wychodzi dwa razy dziewczynka i koniec 🤣
Wiec ja obstawiam dziewczynkę 🤣
To z obraczka znam ale z igłą,muszę sprawdzić bo się wcześniej zgadzało.
 
reklama
Do góry