reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
@MB21 każdy ma inaczej ,jednym nic nie dolega, inni mają dużo objawów :) to jest początek jeszcze trochę i może będziesz mieć więcej objawów albo nic tylko brzuszek będzie rósł :)
 
Mi wogole nic nie jest. Ani trochę nie czuje się inaczej 🤷🏻‍♀️ W tamtej ciąży tylko rósł mi brzuch i nie milam okresu. Nawet nie sikalam często 🤣
 
Ja ostatnio robiłam betę w Alab to piersza miałam o 22.39 a druga o 21.40🙈😅
Normalne wyniki miałam przeważnie najpóźniej do 18
1630485949356.png

Niech to szybko podpisuje ten diagnosta!!! :D
 
Cześć, można dołączyć?? Najpierw byłam na kwietniówkach, ale chyba będę majowa :) W zeszłą sobotę byłam na pierwszej wizycie i byłam z OM 6+2 a z USG wyszło coś ok 4+5 :( lekarz powiedział żebym przyszła za dwa tygodnie i zobaczymy. Był pęcherzyk i coś tam w środku ale nic więcej nie chciał powiedzieć...
Kwietniówki już szczęściary zapisują się na prenatalne więc wole chyba dołączyć do was. Mam nadzieje, że ciąża się rozwija prawidłowo i owu miałam późno. Mój pierwszy syn był młodszy na usg o 2 tygodnie więc staram się być dobrej myśli :)
 
Cześć, można dołączyć?? Najpierw byłam na kwietniówkach, ale chyba będę majowa :) W zeszłą sobotę byłam na pierwszej wizycie i byłam z OM 6+2 a z USG wyszło coś ok 4+5 :( lekarz powiedział żebym przyszła za dwa tygodnie i zobaczymy. Był pęcherzyk i coś tam w środku ale nic więcej nie chciał powiedzieć...
Kwietniówki już szczęściary zapisują się na prenatalne więc wole chyba dołączyć do was. Mam nadzieje, że ciąża się rozwija prawidłowo i owu miałam późno. Mój pierwszy syn był młodszy na usg o 2 tygodnie więc staram się być dobrej myśli :)
Zapraszamy i witamy, szkoda że lekarz mało rozmowny, nie podniósł na duchu jakoś bo człowiek się stresuje jednak
 
reklama
Cześć, można dołączyć?? Najpierw byłam na kwietniówkach, ale chyba będę majowa :) W zeszłą sobotę byłam na pierwszej wizycie i byłam z OM 6+2 a z USG wyszło coś ok 4+5 :( lekarz powiedział żebym przyszła za dwa tygodnie i zobaczymy. Był pęcherzyk i coś tam w środku ale nic więcej nie chciał powiedzieć...
Kwietniówki już szczęściary zapisują się na prenatalne więc wole chyba dołączyć do was. Mam nadzieje, że ciąża się rozwija prawidłowo i owu miałam późno. Mój pierwszy syn był młodszy na usg o 2 tygodnie więc staram się być dobrej myśli :)
U mnie z OM też wychodzi 6+2 a ciąża na 100% młodsza, mam nadzieję że w piątek mnie ginka nie pogoni że za wcześnie przychodzę, tej nie znam i idę tylko jednorazowo na szybkie USG 🙈
 
Do góry