reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja miałam to szczęście ze nie miałam kompletnie żadnych dolegliwości kp tylko później zaczęła mnie łapać zębami właśnie jakoś po skończeniu roku. A jak mnie bolało to jeszcze mocniej gryzła😱 musiałam jej wkładać palec w szczękę bo puścić nie chciała
Ojejku to na prawdę musiało być okropne, haddcore hehe ach te maluszki :)
Część dziewczyny jak się dziś czujecie ?

Ja dobrze, brzuch nie boli, tylko sikam często, ale nic mi nie dolega, ogólnie no czuje się jak przed ciąża:)
 
reklama
Mnie tylko piersi bolą okropnie i podbrzusze co jakiś czas zakłuje ale już mniej niż na początku 😅 No i zmula mnie po południu czasami ale nie wiem czy to czysto ciążowe 😂
 
Żeby nie zapeszyć ale czuje się dobrze. Pierwsza ciąża i codziennie boję się aby w pracy mnie nie muliło i żeby wymiotów nie było 🙈 jajniki czasem czuje i szybko chodzę spać 😁
 
A ja czekam na wyniki bety, tsh, glukozy i progesteronu. Codziennie robię sobie testy, bo trochę nie mogę uwierzyć... Trochę się zmartwiłam, bo kreska nadal jest dość blada, ale jest. Dziś równo 4 tydzień. Na wizytę zapisałam się na 15 września (6 tydzień), ze względu na Hashimoto i wcześniejsze poronienie.
 
reklama
Apka pokazuje 5+3 jedynym moim objawem są powiększone piersi i częste siusianie. A tak to wszystko w normie. Ma któraś z was podobnie?
 
Do góry