reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja nie zamierzam karmić trzeciego maleństwa piersią dłużej niż 2 miesiące ..pierwszą córę karmiłam piersią 1.5 mięs. Dostałam zapalenia gorączki i trafiłam do szpitala byłam wykończona i po powrocie przeszlam na mam. Drugą karmiłam rok prawie ..dla mnie to było straszne ..zresztą organizm dostał ostro po doopie...włosy zęby waga😱😱😱😱😱w 3.5 miesiąca po porodzie wchodziłam w rzeczy przed ciąży...i akurat ta córa na piersi jest alergiczką i strasznie choruje🥺🥺
A już nie wspomnę co się zrobiło z cyckami 😭😭😭😭😎😎😎już dawno zdecydowałam, przy trzecim nie!!!!!!
Powiem Ci,że zastanawiam się nad mm tym razem,ale pewnie zacznę kp.
Syn sam odrzucił pierś jak zaczęły wychodzić mu zęby ok 9m , córka ta to straszna cycocha.
 
w ogóle oba jajniki czuje🙄,gniotą.
Dziewczyny a jak z toaleta? Ja to jak nigdy latam 🤔,a bardziej czytam,że zaparcia.
Więcej piję i więcej latam do WC ..no i zaparcia 😓 nigdy ich nie miałam a jak już to rzadko, a teraz 😱😱😱😱
Ja też zacznę kp, a po ok 2 mięs mm. Ale wiadomo jak będzie czas pokaże🙂
Ciągle z tyłu głowy jest strach ..i może moje marzenia zaraz się skończą🥺🥺odganiam te myśli, ale też nie chce się cieszyć za bardzo..z moim charakterem wskazany dystans 🤣 potem jest mega rozczarowanie ..a że ja choleryk to "dystans" dla mnie to tylko teoria
 
Więcej piję i więcej latam do WC ..no i zaparcia 😓 nigdy ich nie miałam a jak już to rzadko, a teraz 😱😱😱😱
Ja też zacznę kp, a po ok 2 mięs mm. Ale wiadomo jak będzie czas pokaże🙂
Ciągle z tyłu głowy jest strach ..i może moje marzenia zaraz się skończą🥺🥺odganiam te myśli, ale też nie chce się cieszyć za bardzo..z moim charakterem wskazany dystans 🤣 potem jest mega rozczarowanie ..a że ja choleryk to "dystans" dla mnie to tylko teoria
Ja tak samo.
Właśnie to ja chodzę jak szalona,na jedno dobrze.
 
Ja ogólnie mało piłam🙂🙂w pracy już całkiem bo czasu nie ma. Mąż się teraz dziwi ilości wypijanej wody🤣🤣
Idę budzić moje dziewczyny...czas do szkoły na rozpoczęcie koniec laby😁😁😁 ale moje się doczekać już nie mogły kiedy zacznie się szkoła. Nawet młodszą "straszyliśmy", że jak będzie biegać na boso będzie katar i do szkoły NIE PÓJDZIE 😁😁 bez dyskutowania ubierala
 
Ja ogólnie mało piłam🙂🙂w pracy już całkiem bo czasu nie ma. Mąż się teraz dziwi ilości wypijanej wody🤣🤣
Idę budzić moje dziewczyny...czas do szkoły na rozpoczęcie koniec laby😁😁😁 ale moje się doczekać już nie mogły kiedy zacznie się szkoła. Nawet młodszą "straszyliśmy", że jak będzie biegać na boso będzie katar i do szkoły NIE PÓJDZIE 😁😁 bez dyskutowania ubierala
Syn też zadowolony.
właśnie katar dopadł go.
 
Ja małej zaczęłam podawać do spania na noc mm jak miala może ok miesiąc głównie dlatego ze ona niezbyt chciała spać a po tym zasypiała wiec było dla mnie wytchnienie i z racji tego ze chetnie je Piła to nie było problemu podać w razie potrzeby jak np musiałam wyjsc
 
reklama
Do góry