reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja pierwsza córkę karmilam piersią dwa tygodnie .. Byłam po nagłym cc, laktacja do kitu i jakoś nie potrafiłam tego ogarnąć i szybko dalam butle 🙂 kiedyś mialam o to do siebie pretensje , dziś wiem, że nie ważne czy mm czy KP każda mama jest najlepsza! ❤ przy drugim chce próbować karmić piersią, ale nie mam mega cisnienia, będzie co będzie
 
reklama
Ja pierwsza córkę karmilam piersią dwa tygodnie .. Byłam po nagłym cc, laktacja do kitu i jakoś nie potrafiłam tego ogarnąć i szybko dalam butle 🙂 kiedyś mialam o to do siebie pretensje , dziś wiem, że nie ważne czy mm czy KP każda mama jest najlepsza! ❤ przy drugim chce próbować karmić piersią, ale nie mam mega cisnienia, będzie co będzie
Ja tez planuje kp ale nie wykluczam dokarmiania mm 😊
 
Ja pierwsza córkę karmilam piersią dwa tygodnie .. Byłam po nagłym cc, laktacja do kitu i jakoś nie potrafiłam tego ogarnąć i szybko dalam butle 🙂 kiedyś mialam o to do siebie pretensje , dziś wiem, że nie ważne czy mm czy KP każda mama jest najlepsza! ❤ przy drugim chce próbować karmić piersią, ale nie mam mega cisnienia, będzie co będzie
Bardzo dobre takie podejście, bo jakbys się ciągle tym obwiniała to byłoby ciężko Ci funkcjonować, słaby byłby humor, ciągle byłabyś zdenerwowana, a tak wiesz ze robisz wszystko co najlepsze dla dziecka mimo wszystko!:)

Ps. Ja w nowej pracy, trafiłam z nowym chłopakiem do działu gdzie nikt nic nie wiedzial ze przyjdziemy, dyrektorka z niego będzie jutro, siedzimy gadamy i pijemy kawę, także dzis lajtowo, aż mnie stresuje co będzie jutro czy totalna zmiana i jakiś wycisk czy nie hehe
 
Ja karmiłam piersią, akurat miałam to szczęście ze chętnie jadl i się najadał, ale jakby tak nie bylo to musiałaby butelka wejść, nie byłoby wyjścia, tylko z piersią to jest taka łatwizna, wyciągasz i je, nie trzeba podgrzewać ani nic hehe ale te zastoje, bóle, to faktycznie ja wspominam okropnie, cesarka to bhl dla mnie pikuś w porównaniu do pierwszych dwóch tygodni jak regulowała się laktaxja i ten bol, okropne to było, płakałam dużo, ale potem już było dobrze, raz mialam jeszcze potem zastój ok pol roku jak młody miał a reszta jakoś tak w porządku minęła i nie gryzł mnie, bo jakby gryzł to tez bym pewnie szybko skończyła karmienie hehe
 
Ja miałam to szczęście ze nie miałam kompletnie żadnych dolegliwości kp tylko później zaczęła mnie łapać zębami właśnie jakoś po skończeniu roku. A jak mnie bolało to jeszcze mocniej gryzła😱 musiałam jej wkładać palec w szczękę bo puścić nie chciała 😭
 
Cześć dziewczyny. Dołączam 🙂 termin z OM to 01.05.2022 🙂 Bete robiłam 1 raz, jestem po wizycie u Gin, usg zaplanowane na 7.09. bez pospiechu. To moja 1 ciąża.
W wolnej chwili podczytam forum.
Pozdrawiam 🙂
Witaj i gratuluję 😍

Został mi nawyk mierzenia temperatury rano i cały czas rośnie od owulacji, dziś już nawet 36,89 😅 W końcu muszę przestać bo teraz to bezcelowe 😂
 
reklama
Do góry