reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Moja doktor nigdy nie mówiła na prenatalnych. Pewnie poznam po prenatalnych czyli koło 17 tygodnia :D bo raczej nie będzie mi chciała nic powiedzieć na najbliższej wizycie. Nie mogę się doczekać:)
 
Jutro mam kolejne badania do karty ciąży. Do chorowitkow dołączyła córka- też już na antybiotyku. Mąż też dziś był u lekarza i dostał jakieś sterydy bo też coś go dusi kaszel i się meczy. Także cała rodzinka chora 😌 pocieszam się tym, że nie mam gorączki tylko objawy górnych dróg oddechowych. Chorowanie w ciąży to dla mnie coś nowego, w pierwszej ciąży ani razy chora nie byłam ☺ wczytuje się na grupach ciazowych i widzę, że dużo dziewczyn choruje, przyjmują antybiotyki nawet kilka razy i dzieciaczki są zdrowe... Dlatego staram się nie wkrecac, że coś zaszkodzi. Jednak coś z tyłu głowy jest😒
 
reklama
Do góry