reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
U mnie na ostatnim usg dzidź pokazywał tylko nogi i to, co pomiędzy, nie chciał się ruszać w ogóle, nie mam nawet zdjęcia z tego usg, bo nic się nie nadawało :D Zastanawiam się, czy ginekolozka podejrzewa płeć, u mnie jest takie prawo, ze do 12 tygodnia nie można komunikować płci, czy to z usg czy z nifty, musza czekać z wynikami…

Swoją drogą przy pobraniu krwi do nifty, tym razem to lekarka wypełniała mi formularz zgłoszenia i nie pytała czy chce znać płeć, a tam domyślnie jest zaznaczone „nie”, wiec możliwe, ze się nie dowiem jeszcze długo.
 
Ja jutro zapytam na prenatalnych ciekawe czy coś powie
Jak ma dobry sprzęt może coś zobaczyć 🙂 mój włączył 3d i 4d i było super widać, ale wiadomo do potwierdzenia w późniejszym tygodniu.
Ja na zapalenia pochwy ostatnio używałam Tantum Rose w saszetce . 3 razy dziennie podmywałam się ciepłą wodą z odrobiną Tantum Rose. Pomogło.
Cieszę się bardzo, że maluszki zdrowo rosną♥️♥️
 
reklama
Jak na razie to płeć widać po wyrostku płciowym wiec tez zależy jak lekarz na to spojrzy jak się dziecko ułoży i mylnie niektorzy widza tam siusiaka😀. Zewnętrzne narządy widać ok 16 tc dopiero
 
Do góry