reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Jestem już po badaniach ale ulga. Wszystko wporzadku l. Bardzo się cieszę według USG 11+3 termin porodu jednak na 8.05
 

Załączniki

  • IMG-20211019-WA0007.jpeg
    IMG-20211019-WA0007.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Cześć dziewczyny :) Jak tam wasze brzuszki , rosną szybko ? U mnie to już trzecia ciąża i wygląda na to, że w tej najszybciej mi brzuch wywaliło 🙈 a chciałam powiedzieć rodzinie dopiero na święta ale chyba nie da rady tak długo ukrywać tego 😂
Super wiadomości od Was z badań :) ja odliczam dni, za 9 dni prenatalne 😁
Miłego dzionka !
 
Cześć dziewczyny :) Jak tam wasze brzuszki , rosną szybko ? U mnie to już trzecia ciąża i wygląda na to, że w tej najszybciej mi brzuch wywaliło 🙈 a chciałam powiedzieć rodzinie dopiero na święta ale chyba nie da rady tak długo ukrywać tego 😂
Super wiadomości od Was z badań :) ja odliczam dni, za 9 dni prenatalne 😁
Miłego dzionka !
Rosną za szybko, w 1ciazy podobno do 12tyg miało nie być widać brzucha, a ja juz w żadne spodnie nie wchodzę, bo brzuszek się zaokrąglił 🤣
 
Cześć dziewczyny :) Jak tam wasze brzuszki , rosną szybko ? U mnie to już trzecia ciąża i wygląda na to, że w tej najszybciej mi brzuch wywaliło 🙈 a chciałam powiedzieć rodzinie dopiero na święta ale chyba nie da rady tak długo ukrywać tego 😂
Super wiadomości od Was z badań :) ja odliczam dni, za 9 dni prenatalne 😁
Miłego dzionka !
U mnie tez brzuszek zaczyna być widoczny, najszybciej ze wszystkim ciąży w których byłam. Też chciałam reszcie rodziny dopiero na święta powiedzieć, ale coś czuje że wyda się szybciej 😉
 
To znów ja, niby 11+4 z kalendarza, a z usg 10+4 i termin się przesunął na 14.05. Młody ma ledwie 3.5cm, ale przynajmniej już było widać że Młody i dobrze, bo na to liczyłam. Tylko ta obsuwa czasowa mi nie na rękę, bo wolałabym jeszcze w kwietniu urodzić, ech 😪
teraz to raczej wróżenie z fusów. Znajomej od 14 tygodnia mówili ze na 100% chłopak, a z opisu połówkowych dowiedziała się ze jednak Ewa 😀
 
reklama
Do góry