reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A macie jakiś sprawdzony detektor tętna? Też chciałam kupić i nie mam pojęcia jaki 🙈
Ja swojego nie polecę, nie wydaje się jakiś super, mam Babysounds doppler. W sumie nie miałam jeszcze okazji uslyszec z nim tętna, ale (uwaga będzie lekko traumatyczne wspomnienie, nie czytac jak unikacie złych info!) w poprzedniej ciazy próbowałam nim znalezc tętno w momencie, kiedy serce już nie biło, ale o tym nie wiedziałam i słychać bylo pewnie moje, ale na wyswietlaczu pokazywało sie 145, 155 wiec myslalam, ze nie umiem tego uslyszec, ale wyświetlacz mówi, ze jest git. No i olałam i pojechałam na wakacje, które skończyły sie raczej średnio :/
 
A jak sie czujesz? Masz jskies bole podbrxysza? Czy raczej bez?
Mam lepsze i gorsze dni😁 męczą mnie mdłości (raczej bez wymiotów🤦),ale najgorsze dla mnie jest odrzucenie od prawie wszystkiego co jadłam na obiady do tej pory. Przyswajam jedynie zupy i czasem coś podziubie na drugie danie-przez co boje się ,że schudne i do tego zaszkodzę dziecku.
Właśnie dzisiaj boli mnie podbrzusze, mam tak co kilka dni
 
reklama
Czesc !:) ja wczoraj bylam na wizycie, wszytsko ok, z usg 7+5, z om 7+6, prawie 1,5cm czlowieka :) ale zeby nie bylo tak kolorowo, to jest tyci krwiak, ktory wlasnie sie oproznia ( na szzescie jest pod zarodkiem i nie dotyka bezposrednio), nie ukrywam, ze jak pojawilo sie brazowe plamienie w mojej glowie juz istnial tylko najgorszy scenariusz... takze uruchamiam tryb spoczynkowy, zeby jak najszyciej sie go pozbyc. Dziewczyny z krwiakami : jak dlugo mialyscie plamienie?

Odnosnie detektora - wlasnie bardzo sie nad nim zastanawiam, ale nie ukrywam, ze wizja nie znalezenia tetna ( co wiadmo, jest mozliwe), troche mnie przeraza..i tak bije sie z myslami...
I dolaczam do dziewczyn z cukrzyca ciazowa.. niestety encorton zrobil swoje i poranne cukry sa ponad norme.. w pon wizyta u diabetologa i pewnie insulina.
 
Do góry