reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, czy Wy się teraz odżywiacie super zdrowo, czy pozwalacie sobie na jakieś niezdrowe przekąski? Mnie tak naszło na nachosy, że pochłonęłam opakowanie i teraz wyrzuty sumienia🤨 To były organiczne nachosy na oleju słonecznikowym, ale i tak yyy😐
 
reklama
Dziewczyny, będziecie robić badania prenatalne ? Mnie dzisiaj moja lekarka trochę zaskoczyła pytaniem bo w sumie nie ogarniam za bardzo jeszcze tych wszystkich badań, ale mówiła że warto zrobić z uwagi na wykrycie różnych chorób.
Nie mówiła jakie konkretnie tylko że prenatalne 🤔
 
Dziewczyny, będziecie robić badania prenatalne ? Mnie dzisiaj moja lekarka trochę zaskoczyła pytaniem bo w sumie nie ogarniam za bardzo jeszcze tych wszystkich badań, ale mówiła że warto zrobić z uwagi na wykrycie różnych chorób.
Nie mówiła jakie konkretnie tylko że prenatalne 🤔
Prenatalne robi się z usg i z krwi, jesli u mnie ciąża sie rozwinie napewno będę robila te badania, przy innych moich dzieciach tez robiłam.
 
Jeśli wszystko będzie ok to w 10 tyg będę robiła badanie wolnego DNA płodu (pewnie Nifty Pro). To dopiero będzie stres😶
 
Dziewczyny, będziecie robić badania prenatalne ? Mnie dzisiaj moja lekarka trochę zaskoczyła pytaniem bo w sumie nie ogarniam za bardzo jeszcze tych wszystkich badań, ale mówiła że warto zrobić z uwagi na wykrycie różnych chorób.
Nie mówiła jakie konkretnie tylko że prenatalne 🤔
Tak, jestem zapisana na 3 listopada
 
reklama
Dzień dobry, trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i łączę się z Wami. U mnie co jakiś czas plamienie, ale tylko rano. Dzisiaj wrócił ból piersi i zaczęły się mdłości, co w sumie mnie ucieszyło, ale zobaczymy. Doszlam do wniosku, ze jesli na wizycie znowu niczego konkretnego sie nie dowiem i nie przepisze mi żadnych leków ani badań to zmieniam lekarza, bo mnie zaczyna już to denerwować.
Powodzonka i dawajcie znać! ☺️
 
Do góry