reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A co wogole myslicie o mojej becie, będę wdzięczna za opinie
Hej Dorota! :) Beta po 28 dniu ciąży rośnie wolniej i w zasadzie nie ma sensu jej oznaczanie później. Ona już się niekoniecznie będzie podwajała albo miała nawet te 66% co 2 dni. No i może być jeszcze taka sytuacja jak u naszej @olguu , czyli ciąża z kilkoma zarodkami, z których przetrwa jeden...i wtedy ta beta nie rośnie szybko. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)
 
Hej Dorota! :) Beta po 28 dniu ciąży rośnie wolniej i w zasadzie nie ma sensu jej oznaczanie później. Ona już się niekoniecznie będzie podwajała albo miała nawet te 66% co 2 dni. No i może być jeszcze taka sytuacja jak u naszej @olguu , czyli ciąża z kilkoma zarodkami, z których przetrwa jeden...i wtedy ta beta nie rośnie szybko. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)
Dziękuję
 
Ja dziś robiłam Betę na prośbę lekarza wynik. 72042,5 zastanawiam się jak byłam 16 września na usg czemu nic widać nie było :-/ w środę mam powtórzyć tą betę choć uważam że to bez sensu.
 
reklama
Ja dalej bez objawów, bez zachcianek bez niczego. Ogólnie póki co bezobjawowo 😁 nie biorę witamin ponieważ zauważyłam ze jest po nich przymulona. Senna. Jak nie biorę to czuje się extra.
 
Do góry